ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 9/12/2019 | 1

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Weronika Pelczyńska „Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa” – warsztaty

9 grudnia 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W trzy kolejne poniedziałki grudnia Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do udziału w warsztatach Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa prowadzonych przez Weronikę Pelczyńską. Będą to ostatnie zajęcia w jesiennym cyklu Ruch w Instytucie. Choreografka zaproponuje uczestnikom pracę nad koordynacją, rytmem i swobodą ciała w ruchu. Skupi się na rozwijaniu umiejętności współdziałania z innymi w improwizacji będącej, jak podkreśla, jedną z trudniejszych umiejętności, której nie da się nauczyć samemu.  

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na miesiąc – 100 zł do nabycia na www.instytut-teatralny.pl (za pośrednictwem serwisu GoOut) oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym. 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia