ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 9/8/2020 | 1

Gdańsk: „Płynność typowa dla ptaków” – warsztat Ustowska/Grabarczyk

9 sierpnia 2020 | godz. 14:00 | Gdańsk: ul. Elektryków 1, Twoja Stocznia / SoSalsa – Solidarity of Salsa (Sala Zachodnia); w godz. 14.00-18.00

Katarzyna Ustowska i Artur Grabarczyk zapraszają na warsztat Płynność typowa dla ptaków (ang. Fluidity typical of birds). To propozycja dla wszystkich zainteresowanych zgłębianiem praktyki tańca: motoryki, dynamiki, koordynacji, jakości i wirtuozerii ciała oraz myśli w ruchu. Składa się z lekcji tańca współczesnego oraz części kreatywnej. Lekcja prowadzona przez Grabarczyka będzie bazować na technikach floor work, release, Cunningham oraz elementach improwizacji. Ustowska zaproponuje rozszerzenie pola uwagi na to, jak reagujemy i adaptujemy się do otoczenia – przestrzeni, ludzi czy dźwięków – poprzez taniec i co może z tego wyniknąć.

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia