ENG
A A A
 maj 2021 

Sergii Oberemok

Pierwszy tancerz zespołu baletowego Opery Wrocławskiej. Urodził się w 1984 r. na Ukrainie. Jest absolwentem Narodowej Szkoły Baletowej w Kijowie (dyplom 2003 roku). Był tancerzem Opery w Tallinie (2004-2007). Od 2007 roku pracuje w Operze Wrocławskiej na stanowisku solisty. Na wrocławskiej scenie wykonywał partie: Księcia i taniec francuski w Dziadku do orzechów Piotra Czajkowskiego, Księcia Zygfryda i pas de trois (Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego), Benvolia w Romeo i Julii Sergieja Prokofiewa, Alfonsa w Rękopisie Rafała Augustyna oraz w Coppelii Leo Delibesa. Wraz grupą baletową Danish Royal Balet wystepował w Sylfidach Fryderyka Chopina.

instytucje

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia