ENG
A A A
 lipiec 2020 

Agnieszka Noster

tancerka | pedagog

Agnieszka Noster - tancerka i fotograficzka urodzona w roku 1967. Absolwentka poznańskiej ASP. Była członkinią między zespołów m.in. szczecińskiej Opery i Operetki oraz Śląskiego Teatru Tańca. W Śląskim Teatrze Tańca od początku (udział w pierwszych premierach zespołu w czerwcu 1992 ) do roku 1996. Od listopada 2000 do roku 2006 solistka szczecińskiej Opery na Zamku. Współpracowała także z niezależnymi teatrami z Trójmiasta: Gdańskim Teatrem Tańca oraz Teatrem Kino Variatino. W roku 2007 wystąpiła w projekcie Nic poznańskiego kolektywu „towarzystwo gimnastyczne”, w 2010 – w spektaklu Orzech. Wiewiórka, współczesnym przepisaniu Dziadka do orzechów w choreografii Rafała Dziemidoka.

instytucje

 

bibliografia

spektakle

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia