ENG
A A A
 lipiec 2020 

Leszek Stanek

tancerz | aktor | choreograf

Leszek Stanek - tancerz, choreograf. Z wykształcenia – aktor scen muzycznych, absolwent Państwowego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach.

 

Podczas nauki w Studium występował w zespole baletowym Teatru Muzycznego w Gliwicach, tańcząc w musicalach. W latach 2003-2008 członek zespołu Śląskiego Teatru Tańca. Tam debiutował jako choreograf, realizując razem z Sebastianem Zajkowskim duet Środek ciężkości. W ramach działalności pedagogicznej i popularyzatorskiej, prowadził w Bytomiu młodzieżowe Studio Teatru Fizycznego.

 

Występował w serialu Tancerze produkcji TVP 2. Jest dyrektorem artystycznym IQ ART – domu produkcyjnego i agencji artystyczno-impresaryjnej.

instytucje

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia