ENG
A A A
 sierpień 2020 

Przemysław Wereszczyński

tancerz | choreograf

Przemysław Wereszczyński  –  tancerz międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim, choreograf, trener i  sędzia tańca towarzyskiego Polskiej Federacji Tańca;  vice mistrz świata w Mambo, mistrz Polski w salsie i mambo. Od roku 2001 współtworzy Studio Tańca i odnoszącą znaczące sukcesy formację the Salsa Kings w Gdyni. Posiada także doświadczenie teatralno-filmowe, tańczył m.in.  w filmie Kochaj i tańcz (reż. Bruce Parramore, 2009), w choreografii Jarosława Stańka (2009); współtworzył ruch sceniczny do spektaklu Posprzątane w Teatrze Wybrzeże (reż. Giovanni Castellanos 2006).

 

Od 2007 roku związany z Sopockim Teatrem Tańca. Do tej pory jako tancerz i współautor choreografii wziął udział w dwóch  spektaklach zespołu –  D-KOD-R (2007) i  DALI (2011).

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia