ENG
A A A
 czerwiec 2021 

Aleksandra Łaba

choreografka | tancerka | pedagog

Aleksandra Łaba (przedtem: Klimiuk) – absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu, specjalizacja: taniec współczesny, kierunku Choreografia i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Studium Pedagogicznego. Stypendystka w konkursie telewizji Polskiej S.A „Dolina Kreatywna” za spektakl Jedność. Instruktorka tańca współczesnego. Obecnie studiuje na kierunku promocja sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2009 roku tancerka Pracowni Fizycznej prowadzonej przez Jacka Owczarka. Brała udział w spektaklach wystawianych na międzynarodowych festiwalach tańca m.in. a3, Re:akcje, Zdarzenia i Fajdros w chor. Jacka Owczarka, a także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie: Peer Gynt, Teatrze Pinokio w Łodzi: Czarnoksiężnik z Krainy Oz oraz w projektach takich jak Oratorium Dance Project Teatru Chorea. 

 

instytucje

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia