ENG
A A A
 czerwiec 2021 
Na zdjęciu: Wojciech Łaba w spektaklu ZDARZENIA Pracowni Fizycznej. Fot. Kailai Chen.

Wojciech Łaba

tancerz

Wojciech Łaba – tancerz i instruktor tańca współczesnego. Posiada bogate doświadczenie w kontakt improwizacji i improwizacji. Przez osiem lat trenował akrobatykę. Ukończył kurs instruktorski tańca współczesnego. Zdobył tytuł licencjata na studiach na Akademii Muzycznej w Łodzi, specjalizacja: Choreografia i techniki tańca. Był tancerzem Teatru Tańca „Alter” Witolda Jurewicza. Obecnie należy do Pracowni Fizycznej Jacka Owczarka. 

 

Brał udział w spektaklach wystawianych na międzynarodowych festiwalach tańca m.in. Kochankowie Powyżej nieba chor. Witold Jurewicz, a3, Re:akcje i Fajdros w chor. Jacka Owczarka, a także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie: Peer Gynt, Teatrze Pinokio w Łodzi: Momo oraz w projektach takich jak Era Schaeffera reż. Maciej Sobociński chor. Witold Jurewicz, Oratorium Dance Project Teatru Chorea oraz Hello Kitty chor. Wojciech Kaproń, prod. Teatr Centralny – CK w Lublinie, Lubelski Teatr Tańca.

 

Był uczestnikiem wielu warsztatów tańca, które prowadzili m.in.: Iwona Olszowska, Leszek Bzdyl, Tomasz Wygoda, Jacek Łumiński, Sylwia Hewczyńska, Janusz Skubaczkowski, jak i David Lakein, Patrick Beelaert, Juha Marsalo, Takako Matsuda, Robert M. Hayden, David Zambrano, Karmit Burian.


instytucje

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia