ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. z materiałów autora.

Jakub Wittchen

fotograf

Jakub Wittchen – fotograf. Fotografuje od 2005 roku. W latach 2008 – 2012 był współwłaścicielem Agencji Fotograficznej Master-Art. Robił zdjęcia dla dużych klientów biznesowych (m.in. Stary Browar, Bricomarche, Intermarche, Hilding Polska,Lech Poznań, Makro Cash and Carry Polska itd.) oraz wielu instytucji kulturalnych. Dziś niezależnie i zajmuje się fotografią wizerunkową dla klientów biznesowych.
 
Przede wszystkim jest jednak fotografem tańca i teatru. Interesuje go również fotografia koncertowa – głównie muzyki free jazzowej. Od lat stale współpracuje z programem Stary Browar Nowy Taniec Art Stations Foundation w Poznaniu, Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie, a także z Teatrem Nowym w Poznaniu oraz wieloma innymi podmiotami
związanymi z szeroko pojętą kulturą.
 
Jest autorem zdjęć do książek: Sztuka do odkrycia. Szkice o polskim tańcu, Między Niebem a Ziemią – Teatr Biuro Podróży, Nowy Taniec Rewolucje Ciała oraz wielu publikacji w magazynach związanych z kulturą („Teatr”, „Didaskalia”, „Czas kultury”)."

instytucje

 

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia