ENG
A A A
 czerwiec 2021 

Magdalena Radłowska

tancerka | choreografka | performer

Magdalena Radłowska – choreograf, pedagog, tancerka i performer. Absolwentka studium Tańca Współczesnego w Poznaniu, Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Pedagogika o kierunku Animacja Społeczno Kulturalna o specjalności taniec, Uniwesytetu Middlesex w Londynie na wydziale Choreografii i wydziału Tańca Współczesnego w London Contemporary Dance School

„The Place”.

 

Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, jak np. laureatka programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska, laureatka II miejsca Programu Telewizyjnego Dolina Kreatywna”. Ma też na swoim koncie liczne wyróżnienia, certyfikaty i stypendia za choreografie na Festiwalach tańca w Polsce i za granicą. Uczy tańca współczesnego, choreografii, improwizacji i kontakt improwizacji. 

 

Jest choreografem pierwszego w Polsce międzypokoleniowego Teatru Tańca „Dawka Energii”. Jest także założycielem międzynarodowego teatru tańca Anima Dance Company. Tworzy liczne choreografie i filmy taneczne z udziałem aktorów oraz tancerzy z całej Europy. Od 2010 roku należy do Teatru Tańca LML, którego członkami są absolwenci London Contemporary Dance School w Londynie.

 

Strona internetowa: http://www.magdalenaradlowska.com

instytucje

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia