ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. z materiałów PTT.

Karolina Wyrwał

tancerka | pedagog | choreograf

Karolina Wyrwał – absolwentka Northern School of Contemporary Dance (First – class Honours Degree in Contemporary Dance) ze specjalizacją  Movement Studies. Uczestniczyła w programie Dancer Development w Laban Centre w Londynie oraz  Hofesh Shechter Company Residency w Leeds. Współpracowała z berlińskimi teatrami - Thikwa Theater  (produkcja Oh mein Gott, wir hatten so viel Spaß!) oraz Tanztheater Global (projekty Room with a View i Urban Delights). W latach 2008-2012 była tancerką Polskiego Teatru Tańca, gdziew  ramach Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego i Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego prowadziła warsztaty oparte na technice Cunningham'a. Autorka trzech choreografii zrealizowanych w ramach Atelier Polskiego Teatru Tańca: Solo na Dwie Osoby (2009) oraz The Outline (2010) i Double Trouble (2012). Obecnie współpracuje z niemieckim teatrem Cie. Toula Limnaios.

 

 

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia