ENG
A A A
 wrzesień 2020 

Vladimir Seleznev

tancerz

Vladimir Seleznev solista zespołu baletowego teatru Opera Nova w Bydgoszczy. Ukończył Baszkirską Szkołę Choreograficzną w Ufie. W 2005 roku rozpoczął pracę w Operze Nova. Na deskach bydgoskiej sceny kreował m.in. partie: Diabełek i Stańczyk w Panu Twardowskim w choreografii Marka Zajączkowskiego, Beta w Zniewolonym umyśle w choreografii i inscenizacji Roberta Bondary, Puk w Śnie nocy letniej w inscenizacji i choreografii Karola Urbańskiego, Kot w butach w Śpiącej królewnie w choreografii Zofii Rudnickiej oraz Nauczyciel tańca i taniec 3 pomarańczy w Kopciuszku w choreografii Iwony Runowskiej.

 

 

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia