ENG
A A A
 wrzesień 2020 

Sebastian Skalski

tancerz

Sebastian Skalski  solista baletu Opera Nova. Wcześniej ukończył Państwową Szkołę Baletową w Łodzi. Do zespołu baletowego opery w Bydgoszczy dołączył w 2006 roku. Na tej scenie dotychczas wykonywał partie: Błękitnego Ptaka w Śpiącej królewnie w choreografii Zofii Rudnickiej wg Petipy, Diabełka w Panu Twardowskim w choreografii Marka Zajączkowskiego, Demetriusza i Stolarza w Śnie nocy letniej w inscenizacji i choreografii Karola Urbańskiego, Gammy w Zniewolonym umyśle w choreografii Roberta Bondary, taniec 3 pomarańczy i nauczyciela tańca w Kopciuszku w choreografii Iwony Runowskiej.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia