ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Tomasz Antonowicz

Tomasz Antonowicz

muzyk | kompozytor

Tomasz Antonowicz – muzyk, perkusjonalista. Jeden z założycieli Stowarzyszenia Artystycznego „mamnamyśli”.  Wykładowca Polskiej Akademii teatru Niezależnego na Litwie przy  sopockiej scenie Off De Bicz. Wielokrotnie występował z muzykami trójmiejskiej sceny niezależnej (Joanna Duda, Jacek Mazurkiewicz, Jerzy Mazzoll, Grzegorz Sycz, Irek Wojtczak)  oraz polskiej sceny popowej, jazzowej i etnicznej (Igor Box Pudło (Skalpel  – Ninja Tune), Marek Pospieszalski, Andrzej Przybielski). Od roku 2007 należy do Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, gdzie tworzy warstwę muzyczną do przedstawień oraz jest współreżyserem. Od ośmiu lat (2002) prowadzi nieregularne warsztaty nauki gry na instrumentach perkusyjnych, a także zajęcia rytmiczne. Od roku 2008 prowadzi terapeutyczne zajęcia dla osób z upośledzeniem umysłowym w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gdańsku.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia