ENG
A A A
 lipiec 2020 

Natalia Iwaniec

tancerka | pedagog

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka GaGa. Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskimw Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec).Uczestniczyła w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuarutej choreografki.

 

 Do Izraela przyciągnęła ją GaGa, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. Uczyła się jej pod okiem pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak również samego Ohada Naharina.Obecnie mieszka w Londyniue, gdzie uczy GaGa, jednak lekcje tej metody prowadzi także w Polsce, regularnie przyjeżdżając do kraju.

 

Oficjalna strona GaGa:

 

http://gagapeople.com/english/
http://gagapeople.com/english/team/teachers/natalia-iwaniec/

 

Strona Natalii Iwaniec: http://nataliagaga.weebly.com/

instytucje

 

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia