ENG
A A A
 luty 2021 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Sayaka Haruna-Kondracka

tancerka

Sayaka Haruna-Konracka  − tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca. Lekcje baletu rozpoczęła w wieku pięciu lat. Pod wrażeniem prac Kazuyuki Futami zdecydowała się poświęcić tańcowi współczesnemu. W 2010 roku studiowała na University for the Arts w Codarts. Podczas programu „Dance& Age”, w którym wzięła udział, miała okazję pracować z Jiří Kyliánem, Michaelem Schumacherem i Sabine Kupferberg.

W tym samym roku odbyła staż w zespołach Dance Works Rotterdam i Introdans. W sezonie 2011/2012 tańczyła w teatrze Cinevoux Junior Company.

 

Od września 2012 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Czekając na..., WindowsOutCool FireSen nocy letniejFunLightBody MasterBurza, Fedra Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix oraz Six DancesFalling Angels Jiříego Kyliána.

 

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia