ENG
A A A
 lipiec 2020 
Patryk Gacki

Patryk Gacki

tancerz | choreograf

Patryk Gacki – tancerz, choreograf. Debiutował na scenie teatralnej w spektaklu Jarosława Stańka 12 Ławek  w Teatrze im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współzałożyciel teatru tańca DzikiStyl Company. Kolektyw ten zrealizował wiele autorskich produkcji m.in.: Dzieci innego Boga, Streetwise, Qveldriga, The Great Dictator, 7.2, Wacław N., które prezentowane były na festiwalach i w ośrodkach kultury w całej Polsce: Fringe Festival we Wrocławiu, Festiwal Metropolia Jest OK w Sopocie, Festiwal Muzyki Jazzowej w Łodzi, Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu i inne. Ponadto Patryk Gacki współpracował z wieloma artystami polskiej sceny teatralnej, m.in. takimi reżyserami jak  Adam Nalepa – Nie-Boska Komedia, Czarownice z Salem, "Kupiec wenecki , Jakub Roszkowski – Wielka Improwizacja, Lepszy świat, Magdalena Boć – Cleofide itd.

 

Laureat  konkursu tanecznego  „Got to Dance – Tylko Taniec” emitowanego przez telewizję Polsat.

instytucje

 

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia