ENG
A A A
 maj 2021 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Alicia Navas Otero

tancerka

Alicia Navas Otero – tancerka.  Urodzona w Barcelonie. Studia taneczne rozpoczęła w Jove Ballet de Catalunya, przez dwa lata występowała z Ángelem Corellą. W roku 2012 ukończyła Ballettschule Theater Basel i dołączyła do grupy Dantzaz Konpainia, w której współpracowała z wieloma wybitnymi choreografami, takimi jak: Itzik Galili, Jacek Przybyłowicz, Lukas Timulak, Jacopo Godani, Urtzi Aranburu, Iratxe Ansa, Jone San Martín i Iker Arrue.


Od kwietnia 2015 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach LightBody Master, Burza, Fedra Izadory Weiss.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia