ENG
A A A
 maj 2021 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Julia Sanz Fernandez

tancerka

Julia Sanz Fernandez – tancerka. Urodzona w Barcelonie. Ukończyła tamtejszy Institut del Teatre, w trakcie studiów pracując z takimi choreografami jak Claudi Bombardó, Nora Sitges i Emanuele Soavi. W 2012 wzięła udział w projekcie Orfeusz i Eurydyka, reżyserowanym przez Thomasa Noone. Ukończyła również studia w Junior Ballet of the CNSMDP (Conservatoire Nationale Supérieure de Musique et de Danse de Paris), gdzie brała udział w projektach Cristiany Morganti (tancerki Piny Baush), Nathalie Pubellier, Erica Oberdofa i Jarka Cemereka.

 

Od sierpnia 2014 jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Cool FireSen nocy letniej, Fun, Light, Body Master, Burza, Fedra Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix, Falling Angels Jiříego Kyliána.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia