ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Paula Tato Horcajo

tancerka

Paula Tato Horcajo – tancerka. Urodzona w Barcelonie. Naukę rozpoczęła w Oriol Martorell gdzie odkryła swoją pasję do tańca. Po ukończeniu szkolenia podstawowego wstąpiła do konserwatorium Institut del Teatre w Barcelonie, gdzie uzyskała dyplom z tańca współczesnego. Podczas nauki pracowała pod okiem wielu choreografów, w tym Stijna Cellisa, Laliego Ayguade, Cesc Gelabert, Emili Gutierrez, Joana Clevillé i Claudi Bombardó.

 

Po zakończeniu studiów przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie dołączyła do zespołu Verve, z którym udała się w tournee po Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwajcarii i Austrii prezentując spektakle Kerriego Nicholsa, Douglasa Thorpe i Luci Lilvestriniego oraz uczestnicząc w wielu warsztatach tańca.

 

Od września 2015 jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Izadory Weiss Body Master, Fedra.

 

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia