ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. Andrzej Grabowski

Jerzy Kaźmierczak

tancerz

Jerzy Kaźmierczak – tancerz. Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi. Obecnie studiuje pedagogikę baletową na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

W latach 2012-2014 był związany z Kieleckim Teatrem Tańca gdzie brał udział w premierze Święta wiosny w choreografii Angelina Preljocaja oraz występował w operze Traviata podczas The Masada Opera Festival w Izraelu.

 

Dołączył do zespołu Polskiego Teatru Tańca w 2014 roku. Przez cały czas doskonali swoje umiejętności, biorąc udział w licznych warsztatach w Polsce i za granicą: m.in. Atomos Professional Lab organizowanych przez Wayne McGregor Company w Londynie oraz GaGa Intensive Course w Tel Awiwie.

 

Od sezonu 2016/2017 jest tancerzem Polskiego Teatru Tańca.

instytucje

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia