ENG
A A A
 maj 2021 
Fot. z archiwum KTT

Sandra Zybała

tancerka

Sandra Zybała – pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie stawiała pierwsze taneczne kroki w zespole tańca „Progress”. Od najmłodszych lat przyjeżdżała szkolić się na Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego organizowane przez Kielecki Teatr Tańca. Właśnie tu odkryła styl tańca technique modal underground, który wywarł na nią ogromny wpływ. Jest absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie uzyskała kwalifikacje zawodowe choreografa, tancerza oraz pedagoga tańca. Zaraz po studiach dołączyła do zespołu Art Color Ballet Krakowie. Obecnie jestem tancerką zespołową w Kieleckim Teatrze Tańca oraz pedagogiem tańca w Szkole Kieleckiego Teatru Tańca.

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia