ENG
A A A
 maj 2021 
Fot. Anna Zglenicka

Anna Zglenicka

tancerka

Anna Zglenicka – absolwentka teatrologii  na Uniwersytecie Gdańskim, studiowała też Taniec w kulturze fizycznej  na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Poznań) oraz Intermedia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Oprócz tańca zajmuje się sztukami wizualnymi.Współtworzy trójmiejski kolektyw taneczny Hertz Haus.

 

Swoje umiejętności zdobywała i pogłębiała na warsztatach tańca współczesnego z takimi pedagogami jak: Anna Piotrowska, Eryk Makohon, Igor Podsiadły, Ira Nadia Kodiche, Rita Gobi, Patricia Apergi.

 

Poznawała także język ruchowy Gaga i repertuar Batheva Dance Company pod kierownictwem Ohada Naharina w Tel Awiwie i pedagodzy: Londynie (Ohad Naharin, Ian Robinson, Rachael Osborne, Adi Zlatin, Oded Graf & Yossi Berg, Shahar Binyamini, Sharon Eyal, Keren Luria Pardes, Gon Biran, Ofir Yehudalevich, Shuli Enush), a także w Polsce (Natalia Iwaniec, Michal Sayfan).

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia