ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. Sebastian Ćwikła.

Agnieszka Wojciechowska

tancerka

Agnieszka Wojciechowska – tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca. Absolwentka Ogónlokształcącej zkoły Baletowej w Warszawie. Edukację taneczną rozpoczęła od zajęć tańca klasycznego, nowoczesnego oraz jazzu. Po uzyskaniu dyplomu tancerza zawodowego wyjechała na studia do Rotterdamse Dansacademie  – CODARTS w Rotterdamie.


Od początku sezonu artystycznego 2008/2009 współpracuje z BTT, którego jest solistką od stycznia 2009 roku. Tańczyła m.in. w Eurazji i Men’s Dance. Występuje w spektaklach Romeo i JuliaŚwięto wiosnyCzekając na…WindowsOutCool Fire, Sen nocy letniejBody Master, Burza Izadory Weiss, Sen Wojciecha Misiuro, Chopinart Emila Wesołowskiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Six Dances, Falling Angels Jiříego Kyliána, Clash Patricka Delcroix.

 

 

instytucje

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia