ENG
A A A
 czerwiec 2021 

Ewa Garniec

reżyser światła

Ewa Garniec − projektant oświetlenia i przestrzeni teatralnej, teatrolog (Wydział Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie). Współpracuje zarówno z teatrami tańca współczesnego, jak i z teatrami dramatycznymi, muzycznymi i operowymi. Od 2004 roku była na stałe związana z berlińskim Theater Group TRAVA Anki Jankowskiej i Heini Nukari. W 2005 wzięła udział  w Interdyscyplinarnym Laboratorium Dla Choreografów Jagniątków Move the Mount.

 

Współpracowała z Teatrem Rozmaitości (obecnie: TR Warszawa) projektując światła do koncertów, wystaw i spektakli. Pracowała jako asystentka Felice Ross. Projektowała światła do spektakli Michała Zadary, Anny Augustynowicz, Pawła Szkotaka, Grzegorza Jarzyny, Pawła Kamzy, Jarosława Tumidajskiego. Od 2005 współtworzy Grupę  Artystyczną Koncentrat.

instytucje

 

bibliografia

spektakle

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia