ENG
A A A
 lipiec 2020 
ogłoszenia | 1

Wrocław/Artystyczne Spotkania Kreatywne Wibracje: Warsztaty taneczne

2 lipca 2020

Warsztaty

W ramach Artystycznych Spotkań Kreatywne Wibracje od 2 lipca do końca sierpnia odbywać się będą warsztaty taneczne, które poprowadzi Ewa Staroń. Uczestnicy warsztatu zapoznają się z zestawem zadań, które budują zrozumienie struktur, w jakich ciało może poruszać się w przestrzeni (poziomy, wysokości, głębokości). Będą pracować wokół umiejętności związanych z równowagą pomiędzy impulsem wewnętrznym a informacją zewnętrzną. Poznają technikę tańca współczesnego oraz narzędzia pogłębiające świadomość ciała. 

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Są jeszcze wolne miejsca. 

Zapisy: atutysztuki@gmail.com

Warszawa & Online: Zapisy na XI edycję Warszaw CI Flow

2 lipca 2020

Warsztaty

Ruszyły zapisy na jedenastą edycję festiwalu kontakt improwizacji Warsaw CI Flow, która odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia w Warszawie (Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski) i online. Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na wyjątkową, gdyż organizowaną w nietypowych okolicznościach, edycję wydarzenia, która rozpocznie nową 3-letnią odsłonę festiwalu.

Kolejne trzy edycje festiwalu w latach 2020-2022 będą przestrzenią eksploracji improwizacji kontaktowej jako techniki tańca, zjawiska kulturotwórczego i społecznego. To kompleksowe zjawisko, które jako system komunikacji staje się narzędziem samopoznania i zmiany na poziomie percepcji. Organizatorzy wydarzenia starają się stworzyć przestrzeń nauki, eksploracji i eksperymentu, zarówno w obszarze samej techniki tańca, jak i w szerszym kontekście.

 

Rejestracja: polandcontactfestival.com
Ceny karnetów: 50-550 zł

 

 

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi: Ruszają warsztaty online „Tkanie ruchu” z Aleksandrą Łabą

1 lipca 2020

Warsztaty

1 lipca o godz. 17.00 Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi rozpoczyna cykl warsztatów ruchowych online inspirowanych sztuką Tkanie Ruchu. Zajęcia skierowane są do dorosłych i młodzieży w wieku 16+ i odbywają się w środy. Warsztaty poprzez niczym nieskrępowany taniec mają pobudzić wyobraźnię, pozwolić na poznanie własnego ciała i wejście w dialog ze sztuką. Więcej szczegółów odnośnie do zapisów i przebiegu warsztatów można znaleźć na stronie: https://cmwl.pl/public/informacje/tkanie-ruchu-nowe-warsztaty-on-line,179

 

Bilety wstępu w cenie 8 zł do kupienia: https://bilety.cmwl.pl/

Liczba miejsc ograniczona. 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia