ENG
A A A
 wrzesień 2020 
ogłoszenia | 1

Olsztyn: „Flying Low & Passing Through” – warsztaty z Małgorzatą Haduch

18 września 2020

Warsztaty

W ostatni weekend września (26-27 września) Studio Tańca Warszawska 66 Dance Station w Olsztynie serdecznie zaprasza na dwudniowy warsztat Flying Low & Passing Through, który poprowadzi tancerka i choreografka Małgorzata Haduch.

 

Artystka od 2004 roku współpracuje z twórcą tej techniki, Davidem Zambrano, i jako pierwsza wprowadziła praktykę Flying Low & Passing Through na salę Hurtowni Ruchu w Krakowie (2011). Obecnie Małgorzata Haduch jest jedynym z 3 nauczycieli w Polsce tej metody ruchu i kompozycji. Niestrudzenie zgłębia szczegóły praktyki, szkoląc się bezpośrednio u Mistrza Zambrano, którego działalność twórcza oraz wkład w rozwój tańca, jako rodzaj rewolucji choreograficznej, z pewnością przejdzie do historii tańca. 

 

Koszt: 289 zł 
Zapisy do 20 września mailowo na adres: szkola@przemienieccy.pl lub tel. 519 110 150.

MKiDN: Stypendia twórcze 2021 z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – konkurs

17 września 2020

Konkurs

Do 18 września 2020 roku trwa nabór wniosków w ramach Konkursu na stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na 2021 rok. Taniec jest jedną z dziedzin objętych konkursem (w kategorii stypendia twórcze) i mogą w nim brać udział osoby fizyczne. 

 

Wysokość stypendium wynosi 3 500,00 zł brutto miesięcznie (tj. 2 905,00 zł netto). Termin składania wniosków upływa 18 września 2020 roku. o godz. 23.59.

 

Więcej o naborze: http://bip.mkidn.gov.pl/pages/posts/ogloszenie-o-konkursie-3284.php

Dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać kontaktując się z pracownikami Departamentu Mecenatu Państwa MKiDN: 22 42 10 332 lub 22 42 10 418 oraz pod adresem mailowym: stypendia@mkidn.gov.pl

Festiwal Codzienności: „Praktyki Codzienności _ Warsztaty” online z Natalią Oniśk i Zofią Tomczyk

17 września 2020

Warsztaty

W najbliższy weekend (19-20 września), w ramach Festiwalu Codzienności, Natalia Oniśk i Zofia Tomczyk zapraszają na Praktyki Codzienności _ Warsztaty – bezpłatne zajęcia online, podczas których uczestnicy praktykować będą uważność, zmieniając nawykowy sposób bycia i działania w świecie. Prowadzące zaproponują zadania inspirowane praktykami somatycznymi, pracą ze snami wywodzącą się z nowojorskiej szkoły The School of Images oraz psychologią procesu. W programie wydarzenia także Dzielenie się praktykami – czyli dwugodzinne spotkanie, podczas którego zaproszeni artyści i artystki podzielą się swoimi praktykami codzienności – oraz Contemplative Dance Practice.

 

Zgłoszenie (kilka zdań o sobie wraz z informacją, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach) na adres: partytury.kontakt@gmail.com (link do Zoom zostanie przesłany po zgłoszeniu).  

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia