ENG
A A A
 maj 2021 
ogłoszenia | 1

Krakowskie Centrum Choreograficzne: Konkurs na rezydencję artystyczną

14 maja 2021

Rezydencja artystyczna

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie na rezydencję artystyczną Krakowskiego Centrum Choreograficznego z obszaru tańca współczesnego. Rezydencja odbędzie się w ramach I edycji Krakowskiego Festiwalu Tańca. Do składania aplikacji zaproszeni są zarówno twórcy rozpoczynający pracę choreograficzną, jak i artyści doświadczeni w tworzeniu realizacji scenicznych. W ramach konkursu mogą powstać spektakle solowe oraz zbiorowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 maja. Wyniki konkursu będą znane na początku czerwca. 

Arnhem/Home of Performance Practices: Studia magisterskie – nabór do przesłuchań

13 maja 2021

Edukacja

Home of Performance Practices oraz Artez Institute of the Arts w Arnhem ogłaszają nabór na rozpoczynające się jesienią 2021 roku dwuletnie studia magisterskie Master of Theatre Practice. Wnioski można składać do 6 czerwca (do 23.30 czasu środkowoeuropejskiego). Przesłuchania dla wybranych kandydatów i kandydatek odbędą się online w dniach 21-26 czerwca (wymagana dyspozycyjność w całym wymienionym przedziale czasowym).

 

Program studiów magisterskich Home of Performance Practices przeznaczony jest dla niezależnych i odpowiedzialnych artystów-badaczy i artystek-badaczek, pragnących w sposób systematyczny rozwijać swoją twórczość w zakresie sztuk performatywnych, live art, teatru współczesnego, choreografii konceptualnej, tańca eksperymentalnego i sztuk wizualnych. Mile widziane osoby zainteresowane ustawicznym samokształceniem, pracujące w stylu eksperymentalnym, poszukujące nowych okazji do rozwoju oraz postrzegające sztukę jako ciągłą, dialogiczną praktykę z udziałem innych artystów oraz publiczności.

Wydział Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych: Dni Otwarte online

12 maja 2021

Edukacja

Wydział Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych zaprasza na Dni Otwarte, które będą realizowane w formule online w terminie 17-31 maja. W ich ramach kandydaci mogą bezpłatnie uczestniczyć w konsultacjach oraz warsztatach, a także za darmo obejrzeć spektakle dyplomowe. Zajęcia na platformie MS Teams (obowiązują zapisy) oraz na Facebooku poprowadzą pedagodzy z uczelni.  Zgłoszenia należy przesyłać do niedzieli 16 maja. Spektakle będą dostępne bezpłatnie dla widzów przez 48 godzin, wszystkie niezbędne linki zostaną zamieszczone w dniach prezentacji.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia