ENG
A A A
 lipiec 2021 
ogłoszenia | 1

Poznań/PTT: Laboratoria Twórcze dla dzieci

26 lipca 2021

Warsztaty

W ramach Laboratoriów Twórczych: tańczyMY na Taczaka! – cyklu letnich warsztatów, będących wakacyjną podróżą przez różne formy ruchu oraz autorskie techniki pracy z ciałem, Polski Teatr Tańca przygotował osobną propozycję dla najmłodszych. 

 

Są to warsztaty Całociało!, które już w najbliższy weekend poprowadzą Aniela Kokosza, Paulina Giwer - Kowalewska i Agnieszka Dubilewicz. Pedagożki tańca i artystki zajmujące się kreatywną pracą ruchową tworzą kolektyw Kolekttacz. Grupa w swoich działaniach zwraca szczególną uwagę na rozwój kompetencji artystycznych wśród najmłodszych, pogłębianie ich wrażliwości i zainteresowania sztuką.

Tarnów: Konkurs choreograficzny „My dance”

22 lipca 2021

Konkurs

Centrum Sztuki Mościce z Tarnowa zaprasza do udziału w Konkursie Choreograficznym w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta 2021. Konkurs stwarza artystom możliwość konfrontacji, rozwoju i ugruntowania własnej pozycji na scenie tanecznej. To okazja do nawiązania współpracy, impuls do dalszych poszukiwań oraz rozwoju talentu zarówno tanecznego jak i choreograficznego.

Estonia: Trwa nabór do programu rezydencyjnego FO.R.E.ST (Forum for Radical Ecology Studies)

22 lipca 2021

Rezydencja artystyczna

Forum Radykalnych Studiów Ekologicznych FO.R.E.ST ogłasza nabór do konspiracyjnego programu rezydencyjnego MASSIA Residency, który odbędzie się w dniach 25 września – 6 listopada 2021 roku w miejscowości Massiaru (Estonia). Termin nadsyłania wniosków to 5 września.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia