ENG
A A A
 luty 2021 
ogłoszenia | 1

Poranne zajęcia on-line „Dzień dobry ciało” z Moniką Kiwak

26 lutego 2021

Zajęcia

W poniedziałek 1 marca ruszając zajęcia on-line Dzień dobry ciało z Moniką Kiwak.

 Od prowadzącej:

W obecnych ograniczeniach widzę większą niż zwykle potrzebę i potencjał zadbania o siebie. Dzięki szczeremu i twórczemu kontaktowi ze swoim ciałem w ruchu, wpłyniemy na relację ze sobą i z innymi ludźmi. Zadbamy o dobre samopoczucie na początek tygodnia. Let’s dance!

 

Zajęcia będą odbywać się na Zoomie w poniedziałki w godz. 9.00 - 9.30.
Koszt: wybrana kwota ze zrzutki https://zrzutka.pl/7729av

Zgłoszenia: cialotanczace@gmail.com (po wysłaniu maila osoby zainteresowane otrzymają link do zajęć)

Warszawa: Warsztaty tańca współczesnego, floorwork i neoklasyki

25 lutego 2021

Warsztaty

W dniach 6-7 marca w Studio 42 w Warszawie (ul. Twarda 42) odbędą się warsztaty tańca współczesnego – prowadzenie Kinga Gintowt, floorwork – prowadzenie Katarzyna Koziorz i neoklasyki – prowadzenie Anna Maria Karabela.

 

Koszt:

130 zł przy zgłoszeniu do 26 lutego

150 zł przy zgłoszeniu od 27 lutego

130 zł dla studentów kierunków tanecznych i uczniów szkół baletowych

HZT Berlin: Trwa nabór na studia magisterskie MA SODA (solo/dance/authorship)

24 lutego 2021

Edukacja

W lutym br. rozpoczął się nabór na studia magisterskie MA Soda (solo/dance/authorship) Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz Berlin. Zajęcia w nowym cyklu studiów rozpoczną się w semestrze letnim 2022. MA SODA (solo/dance/authorship) to oparty na zajęciach praktycznych dwuletni, dzienny program studiów magisterskich, w ramach którego uczestnicy i uczestniczki zgłębiają praktyki cielesne, skupiając się na ich indywidualnych trajektoriach. Zajęcia realizowane w ramach programu MA SODA prowadzone są w języku angielskim. Studia przeznaczone są dla studentów i studentek ukierunkowanych na podejmowanie badań i praktyk artystycznych w konsekwentny i ustrukturyzowany sposób, z uwzględnieniem ich kontekstów.

 

Termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2021.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia