ENG
A A A
 lipiec 2020 
ogłoszenia | 1

Olsztyński Teatr Tańca: Trwa rekrutacja do projektu „Seniorzy w teatrze tańca”

7 lipca 2020

Nabór do projektu

Olsztyński Teatr Tańca prowadzi rekrutację do projektu „Seniorzy w teatrze tańca”. W projekcie mogą wziąć udział osoby powyżej 60. roku życia. Ma on na celu zapoznanie uczestników z formą sztuki, jaką jest teatr tańca. Udział w projekcie jest bezpłatny. 

 

 

Rekrutacja trwa do 9 lipca.

Plan spotkań: Sierpień 2020 – wtorki i czwartki, godz. 17.00-19.00

Miejsce spotkań: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28

21. Festiwal Tańców Dworskich Cracovia Danza: Warsztaty „Kraków tańczy!” – edycja online

6 lipca 2020

Warsztaty

Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. W tym roku, z uwagi na niezwykłe okoliczności, warsztaty prowadzone będa online, na platformie Zoom, w dniach 27-31 lipca. Warsztaty poprowadzi dobrze znana międzynarodowa grupa pedagogów, mistrzów w danych dziedzinach.

 

Koszt uczestnictwa: 250 zł/kurs

Zgłoszenia do 15 lipca 2020 roku za pomocą formularzy Google, dowód wpłaty należy przesyłać drogą mailową na adres: ardentesole@ardentesole.art.pl

Ilość miejsc w poszczególnych grupach warsztatowych jest ograniczonaDecyduje kolejność zgłoszeń.

 

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór na studia magisterskie „DAS Choreography”

3 lipca 2020

Edukacja

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie ogłasza nabór do dwuletniego programu DAS Choreography (dawniej znany jako Amsterdam Master of Choreography), który przeznaczony jest dla profesjonalnych artystów szukających możliwości pogłębienia refleksji oraz rozwinięcia swoich umiejętności badawczych. Program DAS Choreography składa się z czterech seminariów odbywanych każdego roku w Amsterdamie, a także zindywidualizowanego mentoringu, umożliwiającego intensywny i trwały dialog na temat prowadzonej przez słuchaczy praktyki artystycznej. Studenci otrzymują wysokiej jakości informację zwrotną, biorą udział w dyskusjach, a wśród ich zadań są wspólne lektury, prace pisemne i praktyka choreograficzna.

 

Termin zgłoszeń do pierwszego etapu naboru na studia DAS Choreography: 1 listopada 2020

Pierwszy etap naboru na studia DAS Choreography: zgłoszenia za pośrednictwem formularza online (do 1 listopada 2020)

Drugi etap naboru na studia DAS Choreography: rozmowa kwalifikacyjna – termin: luty 2021.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia