ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 3

Łódź/Teatr CHOREA: „Ruch / Gest / Słowo” – Master Class; prowadzenie: Tomasz Rodowicz i Janusz Adam Biedrzycki

28 lipca 2020

Warsztaty

Teatr CHOREA zaprasza do udziału w Laboratorium Kreatywnego Działania (II edycja) – czyli cyklu dziewięciu interdyscyplinarnych, eksperckich szkoleń i warsztatów z zakresu teatru i tematów z nim związanych. Szkolenie skierowane jest do pedagogów, edukatorów, animatorów kultury, młodzieży, seniorów i osób niezależnie działających w kulturze.

 

Najbliższy mistrzowski warsztat w ramach LKD  Ruch / Gest / Słowo  który odbędzie się 8 sierpnia (sobota) w godz. 10.00-18.00, poprowadzą Tomasz Rodowicz i Janusz Adam Biedrzycki. Uczestnicy na własnym ciele doświadczą zjawiska chorei  – trójjedni – czyli połączenia ruchu, dźwięku i słowa w jednym dynamicznym, teatralnym działaniu.

 

Miejsce: Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00, mailowo: teatrchorea@gmail.com lub telefonicznie: +48 667 326 711 (koordynator projektu: Janusz Adam Biedrzycki). Koszt uczestnictwa w całości projektu (9 spotkań warsztatowych): 360 zł, w pojedynczym 8-godzinnym warsztacie: 80 zł (w cenę wliczony jest obiad).

Warszawa: Instytut DMT – nabór na szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem

28 lipca 2020

Szkolenia

Instytut DMT – Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem – zaprasza do udziału w profesjonalnym, całościowym szkoleniu z psychoterapii tańcem i ruchem. Szkolenie ma charakter podyplomowy i trwa 4 lata. Jego program został opracowany w 2003 roku na podstawie wieloletnich doświadczeń brytyjskich pod kierunkiem Penelope Best, ówczesnej dziekan wydziału DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Szkolenie spełnia najwyższe kryteria pełnej profesjonalności określone przez EADMT – Europejskie Stowarzyszenie DMT – i jest akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Dyplomy szkolenia są honorowane w Europejskim Stowarzyszeniu DMT.

 

Nabór na najbliższe kwalifikacje trwa do 25 września 2020 roku. Mogą w nim wziąć udział osoby, które odbyły już warsztaty „Podstawy DMT” (lub będą w nim uczestniczyć 1819 września). Początek szkolenia: marzec 2021 roku.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.instytutdmt.pl/nabor/

Wszelkie pytania można kierować na adres: szkolenia@instytutdmt.pl

„Ruchome Teksty” – nabór tekstów i zbiórka

27 lipca 2020

Dostępny jest już trzeci numer gazety choreograficznej „Ruchome Teksty”, a w nim – myśli Marii Zimpel, Marysi Stokłosy i Łukasza Przytarskiego. Gazeta ukazuje się co miesiąc i publikuje słowa, wiersze, notatki i testowe choreografie artystów. Przygotowana jest w dokumencie pdf – łatwym do ściągnięcia i wydrukowania – na stronie Forum Tańca: forumtanca.org i pod linkiem: tutaj.

 

„Ruchome Teksty” to oddolna i niezależna inicjatywa, działająca bez budżetu. Można ją wesprzeć na: https://zrzutka.pl/xu953h

 

Propozycje tekstów do kolejnych numerów można wysyłać do 15 dnia każdego miesiąca na adres: aleksandra.centrum@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia