ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia | 5

Warsztaty „United Limbs Intensive vol. 2”

29 marca 2021

Warsztaty

Kolektyw artystów UNITED LIMBS organizuje warsztaty taneczne United Limbs Intensive vol. 2, które odbędą się w weekend 8-9 maja w Warszawie (studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42). Prowadzący: Ilona Gumowska, Eliza Kindziuk, Izabela Zawadzka, Gieorgij Puchalski i Jakub Mędrzycki. Zajęcia skierowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Poza techniką tańca współczesnego i repertuaru, w planie znajdą się także narzędzia improwizacyjne i improwizacja w kontakcie, floor-work z elementami akrobatyki, joga i body rolling.

 

Koszt:

Promocja early bird do 31 marca: 460 zł
od 1 kwietnia: 500 zł

Warszawa: Międzypokoleniowy Chór Ruchowy rozpoczyna zajęcia w terenie

24 marca 2021

Zajęcia

Strefa WolnoSłowa i Łukasz Wójcicki zapraszają do Międzypokoleniowego Chóru Ruchowego, którego działania odbywać się będą w terenie, w co drugą niedzielę, w wybranej przestrzeni miasta. Zadaniem uczestników będzie poznanie kontekstu miejsca, czyli jego uwarunkowań architektonicznych, historycznych, społecznych, politycznych, ekologicznych, biologicznych i innych, które posłużą do zbudowania ruchu i choreografii site-specific/site-oriented, czyli zorientowanej na specyficzne miejsce. Każdemu miejscu poświęcone będą dwa zajęcia. Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 12. roku życia.

 

Nie trzeba uczestniczyć w całym cyklu, można przyjść na dowolnie wybrane zajęcia. 

 

Pierwsze spotkanie w niedzielę 28 marca w godz. 12.00-14.00 przed budynkiem Teatru Powszechnego w Warszawie.

 

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy: lukaszwojcicki2015@gmail.com

Rosja: Stypendia na projekty choreograficzne i performatywne w ramach „Letniej Szkoły Tańca 2021”

23 marca 2021

Edukacja

Innopraktika & Russian Seasons School we współpracy z Akademią Tańca Borysa Ejfmana zapraszają profesjonalnych choreografów i tancerzy baletowych do udziału w projekcie Letniej Szkoły Tańca, która odbędzie się w Sankt Petersburgu (Rosja) i Sewastopolu (Krym).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 kwietnia 2021

Stypendium obejmuje: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, opłatę wizową, koszty podróży, możliwość bezpłatnego udziału we wszystkich elementach programu Letniej Szkoły Tańca 2021

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia