ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 5

Warszawa/UMFC: Nabór na Podyplomowe Studia Teorii Tańca 2020/2021

17 lipca 2020

Edukacja

W październiku 2020 roku rusza kolejna edycja Podyplomowych Studiów Teorii Tańca na Uniwersycie Muzycznym Fryderyka Chopina. Studia skierowane są do wszystkich zainteresowanych tańcem  jego historią, ewolucją i miejscem na współczesnej scenie teatralnej. Kształcą przyszłych historyków, teoretyków i krytyków sztuki tańca.

 

Rekrutacja odbywać się będzie w trybie rozmowy kwalifikacyjnej online 19 września 2020 roku o godz. 11.00. Szczegółowe informacje dotyczące składania dokumentów wkrótce na stronie uczelni: http://www.chopin.edu.pl/pl/ 

Aerowaves Twenty21: Nabór prac choreograficznych

16 lipca 2020

Nabór prac performatywnych

Sieć Aerowaves, jak co roku, prowadzi nabór prac utalentowanych choreografek i choreografów z Europy. Prace wybranej dwudziestki artystów Twenty21  zaprezentowane zostaną na Festiwalu Spring Forward w Elefsinie (Grecja) w dniach 6-9 maja 2021 roku, a także na 27. scenach partnerskich w całej Europie.

 

Ważna zmiana w regulaminie wprowadzona ze wględu na Covid-19: 

Dotychczasowi kandydaci Aerowaves, bez względu na to, czy trafili do finałowej dwudziestki, czy też nie, mogli ponownie startować w naborze, jednak za każdym razem musieli zgłaszać inny spektakl. W tym roku każda osoba, która aplikowała w roku 2019, może startować w konkursie Aerowaves Twenty21 z tym samym spektaklem (lub nowym).

 

Informacje dotyczące zgłoszeń prac choreograficznych znajdują na stronie organizatora: https://aerowaves.org

Termin zgłoszeń: 16 września 2020 roku, godz. 12.00 (CET)

Brzezinka k. Wrocławia/Instytut Grotowskiego: „Contradictions” – warsztaty Studia Matejka

15 lipca 2020

Warsztaty

Studio Matejka zaprasza do leśnej bazy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego w Brzezince na warsztaty teatru fizycznego z Matejem Matejką Contradictions – dynamiczne połączenie performatywnej obecności. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy i aktorów oraz wszystkich, którzy poszukują nowych narzędzi osobistej ekspresji artystycznej.

 

Sprzeczność wzywa nas do otwartości na spotkanie z samym sobą, oko w oko.

 

Termin warsztatów: 20-28 sierpnia

Zgłoszenia do 10 sierpnia przez formularz aplikacyjny

Kontakt: workshops@studiomatejka.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia