ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia | 6

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprasza do udziału w Contact Families Show

22 marca 2021

Warsztaty

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, organizator 23. festiwalu Biennale Sztuki dla Dziecka (24-30 maja), zaprasza do udziału w Contact Families Show – akcji twórczej opartej na tańcu, a przeznaczonej dla rodzin. Projekt zakłada udział rodzin z dziećmi w wieku 1,5–5 lat w spotkaniach, w trakcie których wspólnie z tancerką i choreografką Anną Wańtuch zostaną wypracowywane struktury i działania choreograficzne. Spotkania online odbędą się 26 marca, 28 marca, 10–11 kwietnia, 24–25 kwietnia, 8–9 maja, 15–16 maja.

 

Organizatorzy nie wymagają żadnych wcześniejszych doświadczeń artystycznych ani ruchowych.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wrocław: W kwietniu i maju warsztaty Jakuba Gontarskiego „Bojowy partnering”

19 marca 2021

Warsztaty

Jakub Gontarski zaprasza na warsztaty, które odbędą się w weekend 10-11 kwietnia oraz 5-6 czerwca w Instytucie Grotowskiego (Studio na Grobli) we Wrocławiu. Bojowy partnering to warsztaty służące poznaniu własnych nawyków i wzorców ruchowych w celu odkrywania i wydobywania potencjału w nowych jakościach ruchowych. Warsztaty skierowane są do aktorów, tancerzy, pasjonatów sztuk walki, sportu oraz osób poszukujących narzędzi treningowych w swoim rozwoju fizycznym.

 

Koszt: 350 zł

 

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać do 5 kwietnia (warsztaty kwietniowe) i 31 maja (warsztaty czerwcowe) na adres:

jakubgontarski.trener@gmail.com

 

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wrocław: Warsztaty Jakuba Gontarskiego „Fundamenty. Koordynacja motoryczna – rytm – integracja”

19 marca 2021

Warsztaty

Regularne treningi prowadzone przez Jakuba Gontarskiego odbędą się w Instytucie Grotowskiego (Studio na Grobli) we Wrocławiu w terminach:

 

12, 19 i 26 kwietnia (godz. 19.00−20.30)

7, 10, 17, 24 i 31 maja (godz. 19.00−20.30).

 

„Fundamenty” to cykl regularnych sesji treningowych, które służą poprawie i rozwojowi koordynacyjnych zdolności motorycznych i poczucia rytmu, a zbudowane są z ćwiczeń wspierających integrację systemu nerwowo-mięśniowo-stawowego, siłę oraz plastyczność mózgu. 

 

Koszt: 40 zł (pojedynczy trening), 300 zł (wszystkie treningi od kwietnia do maja)

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia