ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 6

Bytom: Przedłużona rekrutacja na studia na Wydziale Teatru Tańca 2020/2021

14 lipca 2020

Edukacja

Do 16 sierpnia trwa rejestracja kandydatów na studia magisterskie na Wydziale Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (filia AST w Bytomiu). W związku z pandemią inny przebieg będzie miała sama rekrutacja pierwszy etap (I eliminacja) odbędzie się w formule online. Przypominamy, że uczelnia, zgodnie z Uchwałą Senatu AST nr 106/2016-2020 z dnia 9 stycznia 2020 roku, wznowiła rekrutację na stacjonarne jednolite studia magisterskie na WTT, na kierunku: aktorstwo, specjalność: aktor teatru tańca

 

Rejestracja: http://www.ast.bytom.pl/wydzial-teatru-tanca-kandydaci

Aktualne informacje dla kandydatów: http://www.ast.bytom.pl/informacje-dla-kandydatow 

Kontakt mailowy: teatrwtt@ast.bytom.pl

Warsztaty taneczno-ruchowe Alberta Ciastka online

10 lipca 2020

Warsztaty

W ramach programu Kultura w Sieci Albert Ciastek zaprasza na zajęcia taneczno-ruchowe prowadzone za pośrednictwem dwóch platform internetowych, tj. Zoom i Instagram. Lekcje są przeznaczone dla grup o różnym doświadczeniu ruchowym w technikach tańcu, improwizacji, podstawach techniki Cunninghama oraz medytacji w ruchu. Zajęcia prowadzone są w dwóch formach, otwartej oraz zamkniętej. Forma otwarta jest to formą streamingu na żywo za pomocą aplikacji Instagram, bez możliwości rozmowy z odbiorcą. Odbiorca w trakcie lekcji może dołączyć lub zrezygnować z uczestnictwa, nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Lekcja odbywać się będzie dwa razy w tygodniu, w poniedziałek oraz czwartek o godzinie 10.00 rano. Technika lekcji jest zmienna, z naciskiem na ćwiczenia oparte na jodze, improwizacji oraz medytacji. Drugą formą zajęć są zamknięte zajęcia prowadzone przez aplikację Zoom. Odbywają się w środy oraz soboty. Obowiązują zapisy. 

 

Kontakt, zapisy do grup, informacje o zajęciach na stronie FB: 

https://www.facebook.com/albertdanceco/

lub e-mail: albert.ciastek.zajecia@gmail.com

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie: Nabór na studia magisterskie „DAS Choreography”

3 lipca 2020

Edukacja

Akademia Sztuk Pięknych w Amsterdamie ogłasza nabór do dwuletniego programu DAS Choreography (dawniej znany jako Amsterdam Master of Choreography), który przeznaczony jest dla profesjonalnych artystów szukających możliwości pogłębienia refleksji oraz rozwinięcia swoich umiejętności badawczych. Program DAS Choreography składa się z czterech seminariów odbywanych każdego roku w Amsterdamie, a także zindywidualizowanego mentoringu, umożliwiającego intensywny i trwały dialog na temat prowadzonej przez słuchaczy praktyki artystycznej. Studenci otrzymują wysokiej jakości informację zwrotną, biorą udział w dyskusjach, a wśród ich zadań są wspólne lektury, prace pisemne i praktyka choreograficzna.

 

Termin zgłoszeń do pierwszego etapu naboru na studia DAS Choreography: 1 listopada 2020

Pierwszy etap naboru na studia DAS Choreography: zgłoszenia za pośrednictwem formularza online (do 1 listopada 2020)

Drugi etap naboru na studia DAS Choreography: rozmowa kwalifikacyjna – termin: luty 2021.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia