ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia | 8

Gdańsk: Rusza kurs improwizacji w tańcu DIY! Do Improvisation Yourself!

3 marca 2021

Warsztaty

Agata Gregorkiewicz, trójmiejska tancerka i nauczycielka tańca zaprasza na kurs improwizacji w tańcu DIY – DO IMPROVISATION YOURSELF!. Będzie to seria warsztatów wprowadzających uczestników w świat improwizacji tanecznej oraz rozwijających dotychczasową wiedzę zarówno w sposób praktyczny, jak i teoretyczny. Kurs rusza 10 marca i potrwa do końca maja. W czerwcu przewidziany jest pokaz prac – dokładny termin zostanie podany niebawem.

 

Miejsce: ACK ALTERNATOR, ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk

Warsztaty są nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zgłoszenia.

Berno: Hochschule der Künste Bern (HKB) – nabór na studia „Master of Arts in Contemporary Arts Practice” ze specjalizacją „Sztuki performatywne”

1 marca 2021

Edukacja

Hochschule der Künste Bern (HKB) ogłasza nabór na studia „Master of Arts in Contemporary Arts Practice (MA CAP)” (Współczesna praktyka sztuki). Są to multidyscyplinarne studia magisterskie dla artystów z obszaru sztuk pięknych, performatywnych, dźwiękowych oraz literatury i przekładu literackiego. Celem studiów jest rozwijanie niezależnej postawy artystycznej w kontekście interakcji wynikających z pracy zespołowej i interdyscyplinarnej. Zajęcia pomagają  w krystalizacji indywidualnej praktyki artystycznej studentów poprzez bezpośrednie zaangażowanie w rozmaite strategie artystyczne. Dzięki znajomości współczesnych dyskursów w innych dziedzinach sztuki studenci zmieniają spojrzenie na własną pracę. Uczestnicy i uczestniczki programu MA CAP mogą wybrać jedną bądź kilka różnych specjalizacji. Specjalizacja „Sztuki performatywne” poświęcona jest badaniom problematyki związanej z ciałem, przestrzenią i czasem. 

 

Zgłoszenia do programu należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną, korzystając z formularza on-line.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 marca 2021, ale zaleca się przesłać zgłoszenie jak najwcześniej.

Poranne zajęcia on-line „Dzień dobry ciało” z Moniką Kiwak

26 lutego 2021

Zajęcia

W poniedziałek 1 marca ruszając zajęcia on-line Dzień dobry ciało z Moniką Kiwak.

 Od prowadzącej:

W obecnych ograniczeniach widzę większą niż zwykle potrzebę i potencjał zadbania o siebie. Dzięki szczeremu i twórczemu kontaktowi ze swoim ciałem w ruchu, wpłyniemy na relację ze sobą i z innymi ludźmi. Zadbamy o dobre samopoczucie na początek tygodnia. Let’s dance!

 

Zajęcia będą odbywać się na Zoomie w poniedziałki w godz. 9.00 - 9.30.
Koszt: wybrana kwota ze zrzutki https://zrzutka.pl/7729av

Zgłoszenia: cialotanczace@gmail.com (po wysłaniu maila osoby zainteresowane otrzymają link do zajęć)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia