ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 8

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi: Ruszają warsztaty online „Tkanie ruchu” z Aleksandrą Łabą

1 lipca 2020

Warsztaty

1 lipca o godz. 17.00 Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi rozpoczyna cykl warsztatów ruchowych online inspirowanych sztuką Tkanie Ruchu. Zajęcia skierowane są do dorosłych i młodzieży w wieku 16+ i odbywają się w środy. Warsztaty poprzez niczym nieskrępowany taniec mają pobudzić wyobraźnię, pozwolić na poznanie własnego ciała i wejście w dialog ze sztuką. Więcej szczegółów odnośnie do zapisów i przebiegu warsztatów można znaleźć na stronie: https://cmwl.pl/public/informacje/tkanie-ruchu-nowe-warsztaty-on-line,179

 

Bilety wstępu w cenie 8 zł do kupienia: https://bilety.cmwl.pl/

Liczba miejsc ograniczona. 

 

„Dotknij Ruchu” – warsztaty online z Magdą Skowron, Iwoną Olszowską, Kasią Witek i Dominikiem Więckiem

16 czerwca 2020

Warsztaty

Projekt Dotknij Ruchu to bezpłatne warsztaty online skupione wokół autodotyku. Dotyk jako element wzmacniający poczucie wsparcia jest tym, co możemy sobie dać niezależnie od sytuacji zewnętrznej, w której się znajdziemy. Jeśli kontakt z drugim człowiekiem jest ograniczony, możemy zwrócić się w stronę autodotyku pomagającego w odczuwaniu siebie, swojego ciała i własnych granic.

 

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek, płeć czy stopień sprawności fizycznej. Poprowadzą je: Magda Skowron, Iwona Olszowska, Kasia Witek i Dominik Więcek (jego sesja, raz w miesiącu, przeznaczona będzie wyłącznie dla mężczyzn). Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz. 19.00 na platformie Zoom (link będzie podany na fanpage’u: FB). Po każdych zajęciach prowadzący zapraszają uczestników do dyskusji. Początek – w czwartek, 18 czerwca.

 

Dodatkowe informacje: dotknijruchu@gmail.com

Kraków/Studio Tańca Hurtownia Ruchu: Kurs Podstaw Choreografii Scenicznej – pod opieką artystyczną Iwony Olszowskiej

15 czerwca 2020

Edukacja

Trwają zapisy na Kurs Podstaw Choreografii Scenicznej organizowany przez krakowskie Studio Tańca Hurtownia Ruchu. Kurs jest okazją do pracy nad własną etiudą pod okiem doświadczonej pedagog, tancerki, performerki i choreografki – Iwony Olszowskiej. Program obejmuje 100 godzin zajęć, realizowanych przez 8 zjazdów (1 weekend w miesiącu). Kurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia choreografii: tancerzy, instruktorów tańca i pasjonatów.

 

Czas trwania kursu: październik 2020 roku – maj 2021 roku

Termin składania podań (do pobrania na stronie organizatora): 21 września 2020 roku

Liczba miejsc ograniczona (14 osób). Więcej informacji: studio@hurtowniaruchu.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia