ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 9

IMiT: Bezpłatny pakiet wsparcia dla tancerzy i muzyków – wspieraMY

1 czerwca 2020

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza artystów tancerzy i muzyków do korzystania z bezpłatnego pakietu wsparcia, przygotowanego w związku z zaistniałą sytuacją pandemii. Jej skutki mogą być trudne dla artystów pod względem ekonomicznym, zawodowym, społecznym, a także psychicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska, Instytut Muzyki i Tańca uruchomił pakiet wspieraMY, w którego skład wchodzą: poradnictwo psychologiczne i prawne (online), a także dostęp do bazy wiedzy o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego

 

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne są na stronie: imit.org.pl 

Poznań/Akademia Wychowania Fizycznego: Kierunek „Taniec w kulturze fizycznej” – nabór na studia I stopnia

28 maja 2020

Edukacja

Do 16 sierpnia trwa rejestracja kandydatów na studia I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. W ofercie studiów – dwie specjalności: tancerz nauczyciel oraz tancerz choreoterapeuta. Kierunek stworzony jest dla tancerzy na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących, do osób z dużym doświadczeniem, także zawodowych tancerzy i dla prowadzących zajęcia. 

 

Szczegółowe informacje na temat kierunku na stronie: www.awf.poznan.pl

 

Informacje o aktualnych terminach związanych z rekrutacją: https://www.awf.poznan.pl/pl/studia-i-st#terminy  

Więcej informacji: tutaj  

Katowice/Akademia Muzyczna: Rekrutacja na studia na kierunku taniec – specjalność: aktor teatru tańca

28 maja 2020

Edukacja

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zaprasza kandydatów na stacjonarne studia na kierunku taniec, specjalność: aktor teatru tańca. Kierunek taniec na katowickiej uczelni powstał w 2019 roku. W ramach tego kierunku prowadzone są studia stacjonarne pierwszego stopnia (3-letnie); planowane jest także uruchomienie studiów stacjonarnych drugiego stopnia (magisterskich), po ukończeniu pełnego cyklu kształcenia na studiach licencjackich o tej specjalności. Studia oferują kandydatom wielowarstwową pracę nad sobą – podstawową materią teatru tańca. Wszystkich zainteresowanych studiowaniem Zakład Tańca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego zachęca do odwiedzenia swojej strony na FB, gdzie można znaleźć m.in. nagrania z Wirtualnych Dni Otwartych, cotygodniowych rozmowów między pedagogami a studentami, przybliżających program studiów, zasady rekrutacji, wykładowców i życie studenckie. 

 

Aktualne i szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na kierunku taniec znajdują się w informatorze dla kandydatów: tutaj

 

Rejestracja kandydatów potrwa do 13 sierpnia 2020 roku. System Internetowej Rejestracji Kandydata: tutaj  

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia