ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia | 9

Warszawa: Warsztaty tańca współczesnego, floorwork i neoklasyki

25 lutego 2021

Warsztaty

W dniach 6-7 marca w Studio 42 w Warszawie (ul. Twarda 42) odbędą się warsztaty tańca współczesnego – prowadzenie Kinga Gintowt, floorwork – prowadzenie Katarzyna Koziorz i neoklasyki – prowadzenie Anna Maria Karabela.

 

Koszt:

130 zł przy zgłoszeniu do 26 lutego

150 zł przy zgłoszeniu od 27 lutego

130 zł dla studentów kierunków tanecznych i uczniów szkół baletowych

HZT Berlin: Trwa nabór na studia magisterskie MA SODA (solo/dance/authorship)

24 lutego 2021

Edukacja

W lutym br. rozpoczął się nabór na studia magisterskie MA Soda (solo/dance/authorship) Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz Berlin. Zajęcia w nowym cyklu studiów rozpoczną się w semestrze letnim 2022. MA SODA (solo/dance/authorship) to oparty na zajęciach praktycznych dwuletni, dzienny program studiów magisterskich, w ramach którego uczestnicy i uczestniczki zgłębiają praktyki cielesne, skupiając się na ich indywidualnych trajektoriach. Zajęcia realizowane w ramach programu MA SODA prowadzone są w języku angielskim. Studia przeznaczone są dla studentów i studentek ukierunkowanych na podejmowanie badań i praktyk artystycznych w konsekwentny i ustrukturyzowany sposób, z uwzględnieniem ich kontekstów.

 

Termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2021.

 

Tilburg/Holandia: Nabór na studia magisterskie „Tworzenie sztuki w przestrzeni publicznej” w Fontys University of Applied Sciences

19 lutego 2021

Edukacja

Trwa nabór zgłoszeń na studia magisterskie „Tworzenie sztuki w przestrzeni publicznej” w Fontys University of Applied Sciences w Tilburgu (Holandia). To nowatorski program edukacyjny skierowany do artystów pracujących w różnych dziedzinach sztuki, którzy przestrzeń publiczną rozumieją nie tylko jako miejsce, gdzie sztuka może być prezentowana, ale także twórczo rozwijana – którzy widzą w niej środowisko badań artystycznych. Program skierowany jest do artystów i artystek działających w dziedzinach teatru, tańca, sztuk cyrkowych, muzyki, sztuk pięknych, architektury, sztuk cyfrowych i grafiki.

 

Termin składania wniosków: 31 marca 2021 roku (dla osób spoza UE); 31 maja 2021 (dla osób z UE)

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia