ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - archiwum | 1

Kraków/Teatr Łaźnia Nowa: „Terytoria intymne” – warsztaty choreograficzne z Renatą Piotrowską-Auffret

30 lipca 2020

Warsztaty

W ramach wydarzenia Bulwar[t] Sztuki Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie zaprasza na praktyczno-teoretyczne warsztaty Terytoria intymne, które poprowadzi Renata Piotrowska-Auffret. Zaproszenie skierowane jest do osób w każdym wieku, które czują się kobietami. Warsztaty potrwają 5 dni – od 10 do 14 sierpnia – a ich efektem będzie grupowy pokaz (performans) i rozmowa z widownią.

 

Koszt udziału w całym cyklu: 50 zł

Liczba miejsc ograniczona. Osoby chętne proszone są o przesłanie nagrań wideo (do 5 min) z krótką autoprezentacją i informacją, dlaczego chcą wziąć udział w warsztacie. Dodatkowo można wykonać ruch/taniec albo podzielić się cytatem.

Zgłoszenia na adres: bilety@laznianowa.pl. Nabór trwa do 2 sierpnia

Festiwal Ciało/Umysł 2020: Nabór do projektu artystyczno-społecznego „TransForm Duszy” Iwony Olszowskiej

29 lipca 2020

Nabór do projektu

Fundacja Ciało/Umysł w ramach 19 edycji festiwalu pod hasłem Przestrzeń jak powietrze ogłasza nabór do projektu artystyczno-społecznego Iwony Olszowskiej TransForm Duszy. Projekt będzie się składał z warsztatu i otwartego pokazu pracy. Po pokazie odbędzie się rozmowa z uczestnikami.

 

Termin warsztatów: 8–12 września 2020 roku, w godz. 10.00-17.00.
Pokaz otwarty dla publiczności: 12 września o godz. 16.00, rozmowa: godz. 18.00

 

Zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca 2020 roku do godz. 18.00.

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Kraków: „Contact Families Show” – nabór do projektu dla rodzin

23 lipca 2020

Nabór do projektu

Anna Wańtuch, tancerka, performerka i certyfikowany nauczyciel metody Contakids, zaprasza rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku 1,5–5 lat do udziału w swoim autorskim projekcie Contact Families Show. Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

Jesteście z Krakowa lub okolic? Lubicie się ruszać – skakać, turlać się, biegać? A może często spędzacie czas, turlając się po podłodze i przytulając? Jeśli tak – te zajęcia są właśnie dla Was! Serdecznie zapraszam rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku 1,5–5 lat na cykl warsztatów choreograficznych, podczas których wspólnie przygotujemy performatywny spektakl dla rodzin.

 

Termin zgłoszeń: 31 lipca 2020 roku
Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy lub e-mail na adres: annawantuch21@gmail.com (w temacie wiadomości: CFS)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia