ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia - Konkurs | 1

Szczecin: Nabór spektakli do festiwalu „OFF Kontrapunkt”

15 kwietnia 2021

Konkurs

„Konstruując program OFF Kontrapunktu staraliśmy się czule wsłuchiwać w środowisko teatru niezależnego. Jeździliśmy, oglądaliśmy, rozpytywaliśmy też jeżdżących i oglądających. Szukaliśmy wszystkiego, co mogło stanowić kontrapunkt dla tego, co naszym zdaniem okraszone było i jest ułudą, miałkością i pozoranctwem. Jako Zachodniopomorska OFFensywa Teatralna czuliśmy, że potrzebujemy być blisko twórców i ich poszukiwań, by zbliżać ludzi teatru przez współodpowiedzialność w coraz bardziej zindywidualizowanym świecie.Ostatni sezon utrudnił nam jednak rzetelny wgląd w dzisiejsze życie teatralne. [...] W tym roku wprowadzamy otwarty nabór spektakli do offowego nurtu festiwalu Kontrapunkt. Szukamy zarówno propozycji intrygujących artystycznie, jak i ważkich społecznie. Czekamy na zgłoszenia do końca kwietnia i wyrażamy nadzieję na spotkanie się z w Szczecinie na festiwalu OFF Kontrapunkt w dniach 3-12 września 2021.”

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres zotoffcy@gmail.com do 30 kwietnia 2021.

 

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie: Open call do konkursu choreograficznego „W SIECI” 2021

8 kwietnia 2021

Konkurs

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ogłasza nabór prac do Konkursu choreograficznego W SIECI. Do udziału w konkursie można zgłaszać etiudy filmowe z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Konkurs jest skierowany do tancerzy i choreografów związanych z Warszawą. Nabór ma charakter ciągły, prace można nadsyłać do 30 kwietnia 2021 roku.

 

Nagrodą w konkursie jest:

  • publikacja zwycięskich projektów na kanale Facebook Centrum Teatru i Tańca w Warszawie,
  • honorarium w wysokości 1 tys. zł (solo) i 2 tys. zł (duety i większe obsady).

Gdańsk/Klub ŻAK: Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2021”

2 kwietnia 2021

Konkurs

Klub ŻAK, organizator Międzynarodowego Konkursu Solo Dance Contest 2021, ogłasza konkurs na solo z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego (contemporary dance / contemporary ballet).  

 

Konkurs odbywa się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca i jest skierowany do profesjonalnych artystów tancerzy. Konkurs Solo Dance Contest 2021 odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2021 w Klubie ŻAK w Gdańsku.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 maja do godz. 23.00 (liczy się data i godzina wpływu zgłoszenia na konto poczty elektronicznej gft@klubzak.com.pl).

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia