ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Konkurs | 1

Bytom/Teatr ROZBARK: „ROZBARK_nowa perspektywa” – konkurs na koncepcję i realizację spektaklu

4 sierpnia 2020

Konkurs

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK w Bytomiu ogłasza konkurs na koncepcję i realizację spektaklu inspirowanego historią Kopalni Węgla Kamiennego Rozbark, śląską kulturą górniczą, jej tradycjami, legendami i obyczajami.

 

Wybrana koncepcja zostanie zakwalifikowana do realizacji na scenie Teatru ROZBARK i otrzyma wsparcie produkcyjne w wysokości 15 500 zł brutto. Planowana data premiery spektaklu to 17-18 października 2020 roku. Stworzony spektakl zostanie włączony do repertuaru Teatru ROZBARK w sezonie artystycznym 2020/2021.

 

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 10 sierpnia 2020 roku.

 

Tarnów/SCENA OTWARTA 2020: Konkurs choreograficzny „My move”

22 lipca 2020

Konkurs

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza choreografów i tancerzy do udziału w konkursie choreograficznym My move, organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta 2020. Do konkursu można zgłaszać choreografie koncentrujące się na pracy z ciałem, relacji z tancerzem i przestrzenią. Prace oceniać będzie jury w składzie: Zofia Rudnicka, Jacek Przybyłowicz, Witold Jurewicz. Na zwycięzców czeka nagroda finansowa ufundowana przez Fundusz Popierania Twórczości im. Andrzeja Szczypiorskiego przy Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS (pula naród to 10 000 zł). 

 

Termin zgłoszeń: 5 października 2020 roku

Zgłoszenia, informacje: promocja@csm.tarnow.pl lub tel.: 14 633 46 27 (od pon. do pt. w godz. 9.00-16.00)

Poznań/Polski Teatr Tańca: Konkurs „1 strona – 1 spojrzenie – 180 sekund”

4 maja 2020

Konkurs

W Międzynarodowym Dniu Tańca Polski Teatr Tańca po raz czwarty ogłosił konkurs 1 strona – 1 spojrzenie – 180 sekund. W ubiegłych latach trójdzielna nazwa konkursu odpowiadała kolejno trzem kategoriom prac, które można było do niego zgłaszać: w dziedzinie literatury, fotografii i filmu. W tym roku organizatorzy poszerzają kategorię 1 spojrzenie – dotychczas jedynie fotograficzną – o prace graficzne, rzeźbiarskie i malarskie. 

 

Celem tego konkursu jest tworzenie przestrzeni rejestrującej kreatywne podejście do zjawiska tańca, teatru i ruchu. Ma on charakter otwarty; można do niego zgłaszać prace wcześniej niepublikowane. 

Termin nadsyłania prac: 31 października 2020 roku 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia