ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Wiedeń: Festiwal ImPulsTanz – Embodied Myoreflex Therapy Certification (Certyfikat z zakresu miorefleksoterapii uzupełnionej o techniki somatyczne)

22 stycznia 2021

Szkolenia

Wiedeński Festiwal ImPulsTanz 2021 po raz kolejny zaskoczy mnogością programów edukacyjnych i szkoleniowych skierowanych zarówno do profesjonalnych tancerzy i choreografów, jak i do pasjonatów i amatorów tańca. Po raz pierwszy organizatorzy oferują trzyletni kurs certyfikujący z zakresu miorefleksoterapii uzupełnionej o techniki somatyczne. Program szkoleniowy będzie trwał od czerwca 2021 do kwietnia 2023 i skierowany jest do tancerzy, pedagogów tańca, osób zajmujących się technikami somatycznymi i pracujących w sektorze artystycznym, terapeutycznym lub społecznym, poszukujących praktycznych narzędzi terapeutyczno-edukacyjnych. Dwumodułowy program prowadzony przez Kurta Mosettera i Kerstin Kussmaul, w unikatowy sposób łączy terapię miorefleksoterapii z elementami praktyk somatycznych i tanecznych.

 

Termin rejestracji upływa 5 kwietnia 2021 roku.

Warszawa: „Vitality, resilience, change” – warszawski trening Axis Syllabus (II edycja)

31 lipca 2020

Szkolenia

Andrzej Woźniak zaprasza do udziału w kolejnym cyklu treningu Axis Syllabus. Pierwsza odsłona treningu (zobacz tutaj) spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem warszawskiej sceny tanecznej. Trening adresowany jest do osób, które dysponują podstawową wiedzą na temat biomechaniki w ruchu (w praktyce, czyli ucieleśniając ją), zdobytą podczas wcześniejszego treningu AS lub innych praktyk ruchowych.

 

Zajęcia będą odbywać się w Studio Oddaj Ciężar w Warszawie i potrwają od jesieni 2020 roku do wiosny 2021. Program przewiduje 5 modułów.

  

Spotkania w ramach treningu odbywają się w piątki (godz. 19.00-21.00), soboty (godz. 11.00-18.00) oraz niedziele (godz. 11.00-17.00).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia