ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Szkolenia | 1

Warszawa: „Vitality, resilience, change” – warszawski trening Axis Syllabus (II edycja)

31 lipca 2020

Szkolenia

Andrzej Woźniak zaprasza do udziału w kolejnym cyklu treningu Axis Syllabus. Pierwsza odsłona treningu (zobacz tutaj) spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem warszawskiej sceny tanecznej. Trening adresowany jest do osób, które dysponują podstawową wiedzą na temat biomechaniki w ruchu (w praktyce, czyli ucieleśniając ją), zdobytą podczas wcześniejszego treningu AS lub innych praktyk ruchowych.

 

Zajęcia będą odbywać się w Studio Oddaj Ciężar w Warszawie i potrwają od jesieni 2020 roku do wiosny 2021. Program przewiduje 5 modułów.

  

Spotkania w ramach treningu odbywają się w piątki (godz. 19.00-21.00), soboty (godz. 11.00-18.00) oraz niedziele (godz. 11.00-17.00).

Warszawa: Instytut DMT – nabór na szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem

28 lipca 2020

Szkolenia

Instytut DMT – Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem – zaprasza do udziału w profesjonalnym, całościowym szkoleniu z psychoterapii tańcem i ruchem. Szkolenie ma charakter podyplomowy i trwa 4 lata. Jego program został opracowany w 2003 roku na podstawie wieloletnich doświadczeń brytyjskich pod kierunkiem Penelope Best, ówczesnej dziekan wydziału DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Szkolenie spełnia najwyższe kryteria pełnej profesjonalności określone przez EADMT – Europejskie Stowarzyszenie DMT – i jest akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Dyplomy szkolenia są honorowane w Europejskim Stowarzyszeniu DMT.

 

Nabór na najbliższe kwalifikacje trwa do 25 września 2020 roku. Mogą w nim wziąć udział osoby, które odbyły już warsztaty „Podstawy DMT” (lub będą w nim uczestniczyć 1819 września). Początek szkolenia: marzec 2021 roku.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.instytutdmt.pl/nabor/

Wszelkie pytania można kierować na adres: szkolenia@instytutdmt.pl

NCK: Oferta szkoleniowa na 2020 rok

13 lutego 2020

Szkolenia

Narodowe Centrum Kultury przygotowało interesującą ofertę szkoleń na rok 2020. Oprócz propozycji trzydniowych szkoleń w Domu Pracy Twórczej wzmacniających np. umiejętności menadżerskie  (Zarządzanie projektami, 23-25 marca), na uwagę na pewno zasługują te dotyczące pozyskiwania funduszy Fundusze na kulturę (11-13 maja i 19-21 października), Promocja działań kulturalnych w mediach społecznościowych (2-4 czerwca) i Bezpłatne narzędzia promocyjne. Jak je wykorzystać w promocji działań instytucji kultury (31 sierpnia). 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem i regulaminem szkoleń na stronie organizatora: www.nck.pl 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia