ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Gdańsk/Klub ŻAK: Nabór projektów do konkursu „Rezydencja/ Premiera 2021”

31 marca 2021

Nabór prac performatywnych

Klub ŻAK w Gdańsku ogłasza konkurs Rezydencja/ Premiera 2021 na projekt spektaklu z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Celem konkursu jest wspieranie i promocja tańca współczesnego (contemporary dance/contemporary ballet). Konkurs jest adresowany do tancerzy z Polski i uczestników konkursu Solo Dance Contest, organizowanego przez Klub Żak w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca. Wybrane projekty zostaną zrealizowane w Klubie ŻAK w okresie od lipca do sierpnia 2021 roku. 

 

Na zgłoszenia Klub ŻAK czeka do 30 kwietnia 2021.

Nabór projektów artystycznych do programu Generator Malta – „Zaklepane / Ground Rules”

30 marca 2021

Nabór prac performatywnych

Malta Festival ogłasza nabór projektów artystycznych wokół hasła Zaklepane / Ground Rules do programu Generatora Malta, społeczno-artystycznej sekcji festiwalu, którego część odbędzie się w parku Wieniawskiego w Poznaniu między 18 a 27 czerwca. Prace z obszaru sztuki i aktywizmu, związane ze społecznym kontekstem ziemi, jej zasobów oraz prawem własności gruntów, można zgłaszać do 9 kwietnia.

 

Organizatorzy czekają na pomysły działań perfomatywnych, site-specific, dźwiękowych, animacyjnych, instalacji, interwencji czy warsztatów wokół refleksji nad prawem własności, prawem do ziemi i wykorzystania jej zasobów.

 

Budżet jednego projektu wynosi maksymalnie 4500 zł brutto, w tym wynagrodzenie dla autorek/autorów 2500 zł brutto, budżet produkcji 2000 zł brutto.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia