ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Nabór prac performatywnych | 1

Aerowaves Twenty21: Nabór prac choreograficznych

16 lipca 2020

Nabór prac performatywnych

Sieć Aerowaves, jak co roku, prowadzi nabór prac utalentowanych choreografek i choreografów z Europy. Prace wybranej dwudziestki artystów Twenty21  zaprezentowane zostaną na Festiwalu Spring Forward w Elefsinie (Grecja) w dniach 6-9 maja 2021 roku, a także na 27. scenach partnerskich w całej Europie.

 

Ważna zmiana w regulaminie wprowadzona ze wględu na Covid-19: 

Dotychczasowi kandydaci Aerowaves, bez względu na to, czy trafili do finałowej dwudziestki, czy też nie, mogli ponownie startować w naborze, jednak za każdym razem musieli zgłaszać inny spektakl. W tym roku każda osoba, która aplikowała w roku 2019, może startować w konkursie Aerowaves Twenty21 z tym samym spektaklem (lub nowym).

 

Informacje dotyczące zgłoszeń prac choreograficznych znajdują na stronie organizatora: https://aerowaves.org

Termin zgłoszeń: 16 września 2020 roku, godz. 12.00 (CET)

VII Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu Słupsk – zmiana terminu

12 marca 2020

Nabór prac performatywnych

Ze względu na sytuację w kraju związaną z koronawirusem Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu Słupsk został przeniesiony na drugą połowę roku. Nowy termin VII edycji festiwalu to 24-26 września. Jak zapowiadają organizatorzy nabór spektakli zostanie otwarty w połowie sierpnia.  

 

Festiwal Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu Słupsk prezentuje twórczość zespołów niezawodowych opartą na tańcu współczesnym. Jego program tworzą spektakle, warsztaty oraz wydarzenia towarzyszące. Jak zaznaczają organizatorzy – Miasto Słupsk i Słupski Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Enza – inicjatywa zrodziła się ze sprzeciwu wobec natłoku komercyjnych wydarzeń, w których mowa ciała (najbardziej uniwersalna) jest mało widoczna; zwłaszcza w wykonaniu zespołów niezawodowych, które rzadko można oglądać na polskich scenach.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia