ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

„Alchemia Ruchu”. Improwizacja taneczna online

18 maja 2020

Zajęcia

Alicja Miszczor zaprasza na lekcje improwizacji tanecznej online Alchemia Ruchu:

 

Wysyłasz mejla na adres alataniec@gmail.com (alchemia ruchu online)  i otrzymujesz link do zajęć online na platformie Zoom. Podczas zajęć będę do Was mówić, dawać Wam instrukcje, obserwować Was i poruszać się z Wami. Utwórz sobie profil na Zoomie, jeśli jeszcze nie masz (jest to proste). Po wejściu na lekcję koniecznie wycisz mikrofon. I włącz kamerkę. Jeśli masz z nią problem, poinformuj mnie o tym wcześniej. Zajęcia są otwarte dla wszystkich. Są możliwe tylko dzięki Waszym wpłatom na Zrzutka pl. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/9y543y. Przed zajęciami koniecznie zajrzyj na stronę aktualności Zrzutki. 

 

Zajęcia obecnie odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.00. Lekcja trwa od 45 minut do godziny. Są dostępne i otwarte dla wszystkich, na poziomie open, czyli każdy uczestniczy w miarę swoich możliwości potrzeb.  

Codzienne lekcje online z Gosią Mielech

15 maja 2020

Zajęcia

Gosia Mielech zaprasza na codzienne lekcje prowadzone na żywo – w Twoim i swoim domu. Każde spotkanie jest wypełnione dobrą energią oraz wyzwaniami dla ciała i umysłu. Systematyczność zajęć pomaga pielęgnować nowe rytuały i dostarczać codzienną dawkę przyjemności. Zajęcia odbywają się od wtorku do soboty w godzinach popołudniowych.

 

Każdy z Nas zmaga się z konsekwencjami restrykcji, kwarantanny i innymi niedogodnościami związanymi z epidemią COVID -19, dlatego wspierajmy się nawzajem i dodawajmy sobie skrzydeł w tej kryzysowej sytuacji. Nie pozwólmy, aby strach przyćmił Nasze wewnętrzne światło i zgasił w Nas odwagę – Gosia Mielech

 

Rejestracja i szczegółowe informacje: www.gosiamielech.com. Dołączyć może każdy, nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie związane z tańcem.

„Shaking Our Habits” i „GaGa/people” – zajęcia online z Adi Weinberg

11 maja 2020

Zajęcia

Jeśli pozwolimy sobie na przełamanie utartych przyzwyczajeń, otwarcie zmysłów i wykorzystanie wyobraźni, może nam to dać szansę na odkrycie nowych możliwości poruszania się i nowych obszarów życia.

 

Adi Weinberg  tancerka, choreografka oraz certyfikowana nauczycielka GaGa  zaprasza na zajęcia GaGa/people oraz warsztat poszukiwań ruchowych i tanecznych Shaking Our Habits w wersji online. Zajęcia odbywają się na platformie Zoom w formie 30–40 minutowych sesji GaGa/people i Shaking Our Habits (tym ostatnim towarzyszą spotkania grupowe). Na sesje GaGa/people Adi zaprasza w poniedziałki o godz. 19.00 i wtorki o godz. 10.00, na Shaking Our Habits z kolei – w czwartki o godz. 18.00. Aby wziąć udział w sesji, należy wcześniej zarejestrować się za pomocą formularza (do dwóch godzin przed zajęciami).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia