ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia - Zajęcia | 1

Warszawa: Międzypokoleniowy Chór Ruchowy rozpoczyna zajęcia w terenie

24 marca 2021

Zajęcia

Strefa WolnoSłowa i Łukasz Wójcicki zapraszają do Międzypokoleniowego Chóru Ruchowego, którego działania odbywać się będą w terenie, w co drugą niedzielę, w wybranej przestrzeni miasta. Zadaniem uczestników będzie poznanie kontekstu miejsca, czyli jego uwarunkowań architektonicznych, historycznych, społecznych, politycznych, ekologicznych, biologicznych i innych, które posłużą do zbudowania ruchu i choreografii site-specific/site-oriented, czyli zorientowanej na specyficzne miejsce. Każdemu miejscu poświęcone będą dwa zajęcia. Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 12. roku życia.

 

Nie trzeba uczestniczyć w całym cyklu, można przyjść na dowolnie wybrane zajęcia. 

 

Pierwsze spotkanie w niedzielę 28 marca w godz. 12.00-14.00 przed budynkiem Teatru Powszechnego w Warszawie.

 

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy: lukaszwojcicki2015@gmail.com

Poranne zajęcia on-line „Dzień dobry ciało” z Moniką Kiwak

26 lutego 2021

Zajęcia

W poniedziałek 1 marca ruszając zajęcia on-line Dzień dobry ciało z Moniką Kiwak.

 Od prowadzącej:

W obecnych ograniczeniach widzę większą niż zwykle potrzebę i potencjał zadbania o siebie. Dzięki szczeremu i twórczemu kontaktowi ze swoim ciałem w ruchu, wpłyniemy na relację ze sobą i z innymi ludźmi. Zadbamy o dobre samopoczucie na początek tygodnia. Let’s dance!

 

Zajęcia będą odbywać się na Zoomie w poniedziałki w godz. 9.00 - 9.30.
Koszt: wybrana kwota ze zrzutki https://zrzutka.pl/7729av

Zgłoszenia: cialotanczace@gmail.com (po wysłaniu maila osoby zainteresowane otrzymają link do zajęć)

Polski Teatr Tańca: Pilates online z Katarzyną Rzetelską

12 lutego 2021

Zajęcia

Polski Teatr Tańca zaprasza do udziału w zajęciach z pilatesu, które w dniach 15-19 lutego na kanale Vimeo PTT poprowadzi tancerka zespołu, Katarzyna Rzetelska. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim i angielskim. Koszt udziału to 14,98 zł, materiał będzie dostępny przez 48 godzin.  

 

Pilates jest jedną z form ruchu, która nie stwarza ograniczeń wieku, kondycji i możliwości ciała. Przynosi ulgę osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej, koi napięcia nerwowe, ale także pozwala osiągnąć płynność ruchu. Pilates to doskonała, niemal uniwersalna metoda treningu wypracowana przez niemieckiego sportowca Josepha Pilatesa – stosowało ją wielu sławnych tancerzy i choreografów, wśród nich George Balanchine, Martha Graham czy Hanya Holm.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia