ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Rezydencja artystyczna | 1

Hamburg: Rezydencje w Centrum Choreograficznym K3 Tanzplan Hamburg – nabór wniosków do edycji 2021/2022

3 lipca 2020

Rezydencja artystyczna

Centrum choreograficzne K3 Tanzplan Hamburg ogłasza nabór do programu rezydencyjnego na sezon 2021/2022. Centrum K3 Tanzplan Hamburg planuje przyznanie stypendiów na sezon artystyczny 2020/2021 w formie ośmiomiesięcznych rezydencji dla trojga obiecujących choreografów i choreografek. Stypendium przeznaczone jest dla osób po debiucie artystycznym. Program staruje w sierpniu 2021 i trwa do kwietnia 2022. W skład rezydencji wchodzą zajęcia z mentorami, a także wsparcie dramaturgiczne, techniczne i producenckie. Projekty proponowane przez rezydentów wdrażane będą we współpracy z programami prowadzonymi w ramach działalności Centrum K3. Program połączony jest z pokrewnymi kursami oraz programami szkoleniowymi organizowanymi przez Centrum K3.

 

Formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenia wyłącznie w języku angielskim można składać przez stronę: https://k3-hamburg.de/en/k3/residencyapplicationform/

Termin zamknięcia naboru: 12 sierpnia 2020 (godz. 11:59 CET).

Przelewice/Fundacja Witryna Kultury: LABORATORIUM KULTUR – program rezydencji artystycznych

2 grudnia 2019

Rezydencja artystyczna

Fundacja Witryna Kultury wspólnie z Ogrodem Dendrologicznym w Przelewicach uruchomiła program rezydencji artystycznych LABORATORIUM KULTUR. Program pozwala gościć polskich i zagranicznych artystów, którzy podejmują w swojej twórczości tematykę szeroko pojmowanego dziedzictwa naturalnego, ekologii i środowiska, bioróżnorodności i wielokulturowości/wielogatunkowości. Kuratorką i opiekunką programu jest Katarzyna Sitarz

 

Więcej informacji o programie na stronie organizatora: tutaj

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia