ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Gdańsk: „Płynność typowa dla ptaków” – warsztat Ustowska/Grabarczyk

4 sierpnia 2020

Warsztaty

W najbliższą niedzielę 9 sierpnia Katarzyna Ustowska i Artur Grabarczyk zapraszają na warsztat Płynność typowa dla ptaków (ang. Fluidity typical of birds). Warsztat jest propozycją dla wszystkich zainteresowanych zgłębianiem praktyki tańca: motoryki, dynamiki, koordynacji, jakości i wirtuozerii ciała oraz myśli w ruchu. Składa się z lekcji tańca współczesnego oraz części kreatywnej. Lekcja prowadzona przez Grabarczyka będzie bazować na technikach floor work, release, Cunningham oraz elementach improwizacji. Ustowska zaproponuje rozszerzenie pola uwagi na to, jak reagujemy i adaptujemy się do otoczenia – przestrzeni, ludzi czy dźwięków – poprzez taniec i co może z tego wyniknąć.

 

Godziny warsztatów: 14.00-18.00

Koszt: 80 zł

Zapisy: procestworczy@gmail.com, 784 504 268

Kraków: „Bunt, Gniew i Milczenie” – warsztat improwizacji solowej z Małgorzatą Haduch

31 lipca 2020

Warsztaty

Bunt, Gniew i Milczenie. Mary Wigman puka do drzwi i pyta o bezkompromisową twórczość. Nasyćmy się.

 

W ostatni weekend sierpnia (29 i 30 sierpnia) Małgorzata Haduch zaprasza na warsztat improwizacji solowej dla tancerzy i performerów poszukujących autonomicznej formy ekspresji. Warsztat jest otwarty dla osób z alternatywną motoryką.

 

Chciałabym namówić was na rozpoznanie takiego stanu w głowie, że wydaje się, iż nie masz nic do „pokazania”, że to nie jest wystarczające, że nie jest perfekcyjne, że trzeba się przygotować, że nie umiesz i nie wiesz... to mówi głos w głowie, lecz głos w ciele może być silniejszy i pełniejszy, tylko dajmy mu ujście – Małgorzata Haduch

Zgłoszenia do 26 sierpnia na adres: freethedance@gmail.com

Łódź/Teatr CHOREA: „Ruch / Gest / Słowo” – Master Class; prowadzenie: Tomasz Rodowicz i Janusz Adam Biedrzycki

28 lipca 2020

Warsztaty

Teatr CHOREA zaprasza do udziału w Laboratorium Kreatywnego Działania (II edycja) – czyli cyklu dziewięciu interdyscyplinarnych, eksperckich szkoleń i warsztatów z zakresu teatru i tematów z nim związanych. Szkolenie skierowane jest do pedagogów, edukatorów, animatorów kultury, młodzieży, seniorów i osób niezależnie działających w kulturze.

 

Najbliższy mistrzowski warsztat w ramach LKD  Ruch / Gest / Słowo  który odbędzie się 8 sierpnia (sobota) w godz. 10.00-18.00, poprowadzą Tomasz Rodowicz i Janusz Adam Biedrzycki. Uczestnicy na własnym ciele doświadczą zjawiska chorei  – trójjedni – czyli połączenia ruchu, dźwięku i słowa w jednym dynamicznym, teatralnym działaniu.

 

Miejsce: Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00, mailowo: teatrchorea@gmail.com lub telefonicznie: +48 667 326 711 (koordynator projektu: Janusz Adam Biedrzycki). Koszt uczestnictwa w całości projektu (9 spotkań warsztatowych): 360 zł, w pojedynczym 8-godzinnym warsztacie: 80 zł (w cenę wliczony jest obiad).

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia