ENG
A A A
 kwiecień 2021 
ogłoszenia - Warsztaty | 1

Gdańsk: W sierpniu nowy festiwal Tańca współczesnego – DO Festival

12 kwietnia 2021

Warsztaty

Od 9 do 27 sierpnia 2021 roku w Gdańsku odbędzie się nowy festiwal tańca współczesnego, DO Festival. Składać się będzie z trzech różnych tygodni warsztatów, prowadzonych przez tancerzy i choreografów z całej Europy. Będą to między innymi Natalia Iwaniec, Máté Mészáros, Shared Levitation (Marion Sparber i Alan Fuentes Guerra). Skład prowadzących będzie różny w każdym tygodniu. Poza zajęciami przewidziane są także spektakle i inne atrakcje. Festiwal odbywa się we współpracy z Zakładem Kulturalnym w Gdańsku. 

 

W programie: taniec współczesny, partnering, improwizacja, handstands, balet, joga, Gaga i wiele innych.

 

Cena:

early birds (liczba ograniczona): 1100 zł/ 1 tydzień

bilety regularne: 1250 zł/1 tydzień

Warszawa: Warsztaty „Ciekawość tańca 7.0 – Dance Curiosity 7.0”

12 kwietnia 2021

Warsztaty

Holinga wraz z Bielańskim Ośrodkiem Kultury w Warszawie zapraszają na kolejną edycję warsztatów z cyklu Ciekawość tańca / Dance Curiosity, które poprowadzi Daniel Sandu z Amsterdamu, a współprowadzącą i organizatorką będzie Marta Berdel. 

 

Pierwsza część warsztatów to tańce z różnych stron świata. Program będzie charakteryzował się dużą różnorodnością. Organizatorzy zaproponują tańce z ponad 10 krajów.

Druga część warsztatów to taniec w edukacji wzbogacony o zaprezentowanie technik muzykoterapeutycznych i choreoterapeutycznych oraz elementy dramy.

Termin: 1-2 maja

Cena: 250 zł

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 kwietnia

Warsztaty „United Limbs Intensive vol. 2”

29 marca 2021

Warsztaty

Kolektyw artystów UNITED LIMBS organizuje warsztaty taneczne United Limbs Intensive vol. 2, które odbędą się w weekend 8-9 maja w Warszawie (studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42). Prowadzący: Ilona Gumowska, Eliza Kindziuk, Izabela Zawadzka, Gieorgij Puchalski i Jakub Mędrzycki. Zajęcia skierowane są do osób o wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Poza techniką tańca współczesnego i repertuaru, w planie znajdą się także narzędzia improwizacyjne i improwizacja w kontakcie, floor-work z elementami akrobatyki, joga i body rolling.

 

Koszt:

Promocja early bird do 31 marca: 460 zł
od 1 kwietnia: 500 zł

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia