ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Polska Platforma Tańca 2017: Wydarzenia towarzyszące (dyskusje, sety DJ-skie, Open Platform)– zgłoszenia

Polska Platforma Tańca 2017: Wydarzenia towarzyszące (dyskusje, sety DJ-skie, Open Platform)– zgłoszenia

23 stycznia 2017

Dyskusje

 

Instytut Muzyki i Tańca wraz ze współorganizatorami Polskiej Platformy Tańca 2017 zamierza przeznaczyć wtorek, 4 kwietnia, na dyskusje poświęcone sytuacji tańca w Polsce. Zachęcamy do zgłaszania tematów, które są dla Państwa szczególnie istotne według poniższego wzoru:

 
1.Temat dyskusji.
2. Forma, np. panel, dyskusja otwarta, odczyt z dyskusją.
3. Proponowani prelegenci i moderatorzy.
 

Spośród nadesłanych propozycji wyłonimy trzy tematy dyskusji panelowych.

 

Sety DJ-skie

 

W ramach imprezy zamykającej oficjalnie PPT 2017 (poniedziałek, 3 kwietnia) proponujemy artystom tańca, którzy chcieliby sprawdzić się jako DJe, możliwość zaprezentowania półgodzinnego setu autorskiego. Prosimy o przysyłanie własnych propozycji według załączonego wzoru:

 

1. Imię i nazwisko, ew. pseudonim artystyczny.
2. Proponowany temat muzyczny.
3. Wymagania sprzętowe (nie planujemy udostępniania profesjonalnego miksera).
 

Prosimy o przesyłanie propozycji tematów dyskusji oraz zgłoszeń setów DJ-skich do 15 lutego 2017 na adres: info@polskaplatformatanca.pl.

 

 

Rejestracja na Open Platform

 

Organizatorzy Polskiej Platformy Tańca 2017  zapraszają  również profesjonalnych twórców, pedagogów technik tanecznych i organizacje, działające w dziedzinie tańca (w tym wydawnictwa, które mają w swojej ofercie publikacje na temat tańca) do nadsyłania zgłoszeń do udziału w Open Platform – networking. W ramach mini-targów wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności, wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Do dyspozycji wystawców będą małe stoiska do prezentacji materiałów (stolik + 2 krzesła + możliwość podłączenia do prądu). Uczestnicy Open Platform będą mieli możliwość spotkania z kuratorami i dyrektorami festiwali z kraju i zagranicy, profesjonalistami z kraju i publicznością PPT.

 

Open Platform  –  networking odbędzie się w dniu 2 kwietnia  (niedziela) w godzinach 10.00- 12.00.

 

Zgłoszenia: info@polskaplatformatanca.pl

  (w temacie maila:Open Platform – networking). Termin rejestracji: 28 lutego 2017 roku.

 

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

- nazwy zespołu/nazwiska artysty lub pedagoga/nazwy organizacji oraz w wypadku zespołów i organizacji: liczby przedstawicieli obecnych na Open Platform

- danych kontaktowych

 

Niezależnie od zgłoszenia do udziału w Open Platform prosimy każdego artystę, pedagoga lub przedstawiciela organizacji o rejestrację w charakterze uczestnika Platformy pod adresem: http://www.polskaplatformatanca.pl/pl/2017/formularz-rejestracyjny

 

***

 

Organizator: Instytut Muzyki i Tańca

Współorganizator: Teatr ROZBARK

Partnerzy: PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, Bytomskie Centrum Kultury, Opera Śląska w Bytomiu

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia