ENG
A A A
 maj 2021 
fot. materiały organizatora

Poznań/SCENA ROBOCZA: Konkurs na rezydencję teatralną „Nowa Generacja”

17 maja 2019

Rezydencja artystyczna

Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA zaprasza artystów w wieku do 35 lat do udziału w konkursie na rezydencję teatralną Nowa Generacja. Organizatorzy poszukują osób twórczych, które chciałyby stworzyć w Scenie Roboczej spektakl, performans, instalację bądź inne działanie (forma i tematyka dowolne).

 

Do wygrania 10 000 zł brutto na realizację projektu! Zwycięskiemu projektowi organizatorzy zapewniają także pomoc promocyjną, produkcyjną, techniczną, organizacyjną, możliwość korzystania ze sprzętów Sceny Roboczej, jak również kapitalne przestrzenie teatralne w starym Kinie Olimpia w Poznaniu.

 

Warto wspomnieć, że poprzednimi zwycięzcami byli Dominik Więcek i Michał Przybyła z Bromance – spektaklem, który cieszy się zainteresowaniem krytyków, jest wyróżniany na konkursach i uwielbiany przez publiczność. 

 

Zgłoszenia:

W formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego przesłanego na adres: biuro@scenarobocza. Ostateczny termin mija 31 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2019 roku.  

  

Dokumenty do pobrania i szczegółowe informacje na stronie: www.scenarobocza.pl

Aktualne informacje także na: FB

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia