ENG
A A A
 lipiec 2020 
materiały organizatora, fot. Tamar

Warszawa/„Project X”: Yasmeen Godder Company „Ćwiczenia z empatii” – otwarte warsztaty

12 listopada 2019

Warsztaty

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki wraz z Culture.pl/Instytutem Adama Mickiewicza zapraszają na otwarte warsztaty z Yasmeen Godder Company Ćwiczenia z empatii. W trakcie warsztatów zespół podzieli się z publicznością praktykami, na których oparta była praca nad performansem Ćwiczenia z empatii #1. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich chętnych, także do osób bez wcześniejszego doświadczenia w ruchu i tańcu. 

 

Warsztaty będą miejscem spotkania widzów i członków zespołu, okazją do rozmowy na temat empatii, wymiany pomysłów, metod i praktyk, a także przestrzenią do działań ruchowych i wokalnych. 

 

Dla tancerzy i performerów osobne warsztaty z Yasmeen Godder odbędą się dzień później – 13 listopada (środa, godz. 10.00-13.00). 

 

Warsztaty odbywają się w języku angielskim, wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: informacja@zacheta.art.pl

Miejsce: Teatr Syrena, ul. Litewska 3 (Warszawa)

Termin: 12 listopada (wtorek), godz. 18.00-20.00

  

Uwaga od organizatorów: Nie trzeba mieć wcześniejszych umiejętności ani specjalnego stroju (ważne, by ubrać się w miarę wygodnie). 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia