ENG
A A A
 lipiec 2020 
Maria Grzegorowska, fot. Natalia Kabanow

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – nabór na warsztaty Grupy Otwartej

20 listopada 2019

Warsztaty

Ruszyły zapisy na grudniowe warsztaty Grupy Otwartej w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0. Najbliższy cykl poprowadzi Maria Grzegorowska. 

 

O warsztatach:

Tematem przewodnim zajęć są Przemiany. Zarówno te w życiu człowieka, jak i przemiany otaczającego nas świata. W trakcie pracy uczestnicy zapoznają się ze sposobami wyrażania wewnętrznego świata postaci: myśli, marzeń i snów, a tym samym poznają pantomimę jako język przeżyć, obrazu, wizji.

 

Warsztaty będą próbą poszukiwań, jak realność przenika się z wyobraźnią i jaki te sfery mają na siebie wpływ. 

 

Grudniowe zajęcia będą też okazją do pogłębienia znajomości elementów techniki pantomimy, takich jak: geometria ruchu i identyfikacja z postacią, praca z partnerem czy identyfikacja z przestrzenią. Podczas warsztatów uczestnicy rozwiną umiejętności aktorskie poprzez pracę nad budowaniem etiud solowych, partnerowanie i tworzenie scen w konwencji pantomimy zespołowej.

 

Termin zajęć: poniedziałki i czwartki w godz. 18.00-20.00.

Miejsce: Sala Prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy, al. Dębowa 16 (Wrocław).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy przyjmuje Piotr Soroka: pio.soroka@gmail.com

 

***

Projekt „Akcja: EDUKACJA 3.0” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska. 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia