ENG
A A A
 lipiec 2020 
IMiT: Kongres Tańca 2020 – ankieta

IMiT: Kongres Tańca 2020 – ankieta

3 stycznia 2020

Sympozjum

Instytut Muzyki i Tańca po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca pragnie zdiagnozować aktualne problemy środowiska tanecznego i określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę.

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, która jest pierwszym etapem działań zmierzających do organizacji II Kongresu Tańca 2020. Jej celem jest zbadanie, z jakimi problemami mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca.

 

Chcemy dowiedzieć się, jakie zagadnienia powinny stać się przedmiotem publicznej debaty w czasie II Kongresu Tańca, który odbędzie się pod koniec września 2020 roku w Warszawie. Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie są niezwykle ważne i cenne.

 

Link do ankiety: tutaj

 

Ankieta będzie aktywna do 7 stycznia 2020 roku.

 

W przypadku pytań dotyczących ankiety zachęcamy do kontaktu:

Magdalena Juźwik: magdalena.juzwik@imit.org.pl

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia