ENG
A A A
 wrzesień 2020 
Fot. Nellie de Boer. Choreografia "November" (2019), student SNDO Ahmed El Gendy

Amsterdam/SNDO – School for New Dance Development: Nabór na rok akademicki 2020/2021

20 stycznia 2020

Edukacja

SNDO – School for New Dance Development w Amsterdamie to profesjonalne czteroletnie studia (w pełnym wymiarze godzin), które kończą się uzyskaniem dyplomu Bachelor of Dance – Choreography. Szkoła zaprasza do studiowania zmotywowane osoby, które widzą dla siebie przyszłość w choreografii/twórczości tanecznej i performatywnej, chcą poszerzyć słownik ruchowy, rzucić wyzwanie utartym poglądom, pogłębić swój proces twórczy i rozwinąć działania performatywne. Szkoła zachęca studentów do rozważnych decyzji dotyczących kariery zawodowej i do pamiętania o estetycznych, społecznych i politycznych rezultatach ich działań, w kontekście sztuki tańca, performansu i szeroko rozumianej kultury.

 

Audycja 

Co roku SNDO przeprowadza trzydniowy proces audycji, wybierając kandydatki i kandydatów do nauki. Na audycję składają się trzy elementy – zajęcia z techniki tańca współczesnego, badania ruchu, improwizacji i tworzenia, rozmowa kwalifikacyjna i prezentacja krótkiej pracy. W trakcie trzyminutowego występu solowego organizatorzy oceniają podejście kandydata/kandydatki do ciała i tańca. Zajęcia prowadzą nauczyciele i absolwenci SNDO. W jury audycji zasiada artysta/-ka, kurator/-ka lub dyrektor artystyczny/-a teatru/innej placówki/festiwalu, absolwent/-ka SNDO, dwoje nauczycieli i dyrektor artystyczna SNDO.

 

Zgłoszenia

Audycje na rok akademicki 2020/2021 odbędą się w Amsterdamie w dniach 26-28 marca 2020 roku.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 lutego 2020 roku.

 

Więcej informacji i formularz aplikacyjny na stronie organizatora: www.atd.ahk.nl 

Informacje można także uzyskać, kontaktując się bezpośrednio z koordynatorką naboru SNDO: ellen.vanhaeringen@ahk.nl

 

SNDO – School for New Dance Development
Dyrektor Artystyczna 
Bojana Mladenović
Academy for Theatre and Dance
Jodenbreestraat 3
NL  1001 MH Amsterdam 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia