ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. materiały organizatora

Warszawa/UMFC: Rekrutacja na Podyplomowe Studia Teorii Tańca – nowa edycja 2020/2021

14 lutego 2020

Edukacja

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę o tańcu do udziału w rekrutacji na Podyplomowe Studia Teorii Tańca. Studia kształcą przyszłych historyków, teoretyków i krytyków sztuki tańca. Wśród wykładowców są m.in.: Ewa Wycichowska, Mieczysława Demska-Trębacz, Zofia Rudnicka, Joanna Sibilska, Jagoda Ignaczak, Aleksandra Rembowska, Tomasz Nowak.

 

Studia trwają dwa semestry. Ich program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, takie jak: Historia tańca, Historia tańca XX i XXI wieku, Antropologia tańca, Estetyka tańca, Krytyka teatralna i baletowa, Pisanie o tańcu –warsztat, Teoria kompozycji tańca, Teorie tańca, Wiedza o kulturze, Analiza dzieła muzycznego, Historia teatru, Taniec –warsztat, Analiza spektakli baletowych, Przygotowanie i obrona prac dyplomowych.

 

Rekrutacja na studia odbywa się w trybie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w sobotę 22 lutego 2020 roku o godz. 11.00 (sala 301). Warunkiem przystąpienia do rozmowy złożenie wymaganych dokumentów oraz wniesienie opłaty za przystąpienie do rekrutacji wysokości 250 zł. W rekrutacji mogą wziąć udział kandydaci, którzy uzyskali dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia.

 

Szczegółowe informacje o dotyczące wymaganych dokumentów i procesu rekrutacji: tutaj

 

Kontakt w sprawach rekrutacji:

Renata Wojtkiewicz, pok. 312, tel. +48 22 827 72 41 wew. 248, e-mail: renata.wojtkiewicz@adm.chopin.edu.pl

 

UMFC (oryginał)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia