ENG
A A A
 lipiec 2020 
fot. materiały organizatora

Poznań/SCENA ROBOCZA: Konkurs rezydencyjny „Nowa Generacja”

8 kwietnia 2020

Konkurs

Jak co roku Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA zaprasza młodych artystów do udziału w ogólnopolskim konkursie rezydencyjnym Nowa Generacja. Konkurs umożliwia twórcom realizację własnego pomysłu na spektakl, performans, instalację bądź inne działanie (forma i tematyka są dowolne). Jedynym warunkiem stawianym uczestnikom jest wiek: maksymalnie 35 lat (w przypadku zespołu wystarczy, że połowa realizatorów/realizatorek nie przekroczy tego limitu).

 

Termin zgłoszeń mija 22 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie organizatora) należy przesłać na adres: biuro@scenarobocza.pl 

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 maja 2020 roku.  

 

Zespół SCENY ROBOCZEJ gwarantuje 10.000 złotych, inspirującą przestrzeń do pracy, wsparcie techniczne i organizacyjne w realizacji zwycięskiego projektu, dokumentację fotograficzną oraz spot filmowy z premiery do dyspozycji własnej, a także propozycję kolejnych prezentacji zrealizowanej premiery w ramach repertuaru Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA na podstawie odrębnej umowy.

 

Więcej informacji oraz formularz znajduje się na stronie: http://www.scenarobocza.pl/projekt/nowageneracja2020/ oraz na FB

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia