ENG
A A A
 sierpień 2020 
fot. materiały organizatora

Warszawa/CTiTW: Konkursy dla warszawskich artystów

9 kwietnia 2020

Konkurs

Przypominamy o dwóch konkursach, organizowanych przez Centrum Teatru i Tańca w Warszawie, którymi artyści związani ze stolicą bez wątpienia powinni się zainteresować. Do 14 kwietnia do godz. 20.00 (termin wydłużony o 2 dni) trwa pilotażowa edycja KONKURSU CHOREOGRAFICZNEGO w SIECI, do którego można zgłaszać etiudy choreograficzne stworzone w czasie izolacji. Punktem wyjścia i inspiracją dla twórców powinien być cytat z Hamleta: Zamknięty w skorupce orzecha, jeszcze czułbym się władcą nieskończonych przestrzeni. Przesłane nagrania będą umieszczane na profilu FB organizatora, a te, które uzyskają najwięcej polubień, otrzymają nagrody pieniężne.

 

Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie aplikacji konkursowej na adres: biuro.ctit@gmail.com, w tytule wpisując: wSIECI_imię i nazwisko. Więcej o konkursie: tutaj

 

Drugi konkurs StartUp – SCENA DLA MŁODYCH 2020 skierowany jest do młodych warszawskich artystów. Można w nim zgłaszać projekty spektakli z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego, a zwycięskie zostaną zrealizowane w Centrum Teatru i Tańca w Warszawie w okresie od sierpnia do grudnia 2020 roku. Wybranym twórcom organizatorzy oferują nie tylko środki finansowe, ale także wsparcie techniczne, organizacyjne i promocyjne. Nabór trwa do 30 kwietnia do godz. 12.00 (termin przedłużony).

 

Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie aplikacji konkursowej na adres: biuro.ctit@gmail.com

Więcej o konkursie: tutaj

 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

 

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie_logo (oryginał)

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia