ENG
A A A
 październik 2020 
fot. materiały organizatora

Bytom: Przedłużona rekrutacja na studia na Wydziale Teatru Tańca 2020/2021

14 lipca 2020

Edukacja

Do 16 sierpnia trwa rejestracja kandydatów na studia magisterskie na Wydziale Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (filia AST w Bytomiu). W związku z pandemią zmieniony będzie przebieg rekrutacji – pierwszy etap (I eliminacja) odbędzie się w formule online. Przypominamy, że uczelnia, zgodnie z Uchwałą Senatu AST nr 106/2016-2020 z dnia 9 stycznia 2020 roku, wznowiła rekrutację na stacjonarne jednolite studia magisterskie na WTT, na kierunku: aktorstwo, specjalność: aktor teatru tańca

 

Studia na Wydziale Teatru Tańca, a przede wszystkim zawód aktora teatru tańca, wymagają wszechstronności, twórczej wyobraźni przestrzenno-ruchowej, wysokiej sprawności fizycznej i świadomości ciała oraz dobrej kondycji. Ćwiczenia taneczne, ruchowe, kondycyjne i sprawnościowe stanowią 70% zajęć dydaktycznych w czasie studiów i obejmują nie tylko ciało w kontekście anatomicznym, lecz także w kontekście kulturowym i psychologicznym – ich celem jest kształtowanie instrumentu artystycznej ekspresji opartego na fundamencie cielesno-umysłowym.

 

Terminy:

 

16 sierpnia (godz. 23.59) Rejestracjahttp://www.ast.bytom.pl/wydzial-teatru-tanca-kandydaci

 

Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy:

 

14-17 września I eliminacja  (online)

19 – 24 września  – II eliminacja (w zależności od liczby kandydatów dopuszcza się wydłużenie II eliminacji)

 

Aktualne informacje dla kandydatów: http://www.ast.bytom.pl/informacje-dla-kandydatow 


Szczegółowe informacje dotyczące trybu i sposobu składania wymaganych dokumentów: www.ast.bytom.pl/zasady-rekrutacji

 

Kontakt mailowy: teatrwtt@ast.bytom.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia