ENG
A A A
 listopad 2020 
fot. materiały organizatora

Poznań/Polski Teatr Tańca: Konkurs „1 strona – 1 spojrzenie – 180 sekund”

26 października 2020

Konkurs

W Międzynarodowym Dniu Tańca Polski Teatr Tańca po raz czwarty ogłosił konkurs 1 strona – 1 spojrzenie – 180 sekund.  W ubiegłych latach trójdzielna nazwa konkursu odpowiadała kolejno trzem kategoriom prac, które można było do niego zgłaszać: w dziedzinie literatury, fotografii i filmu. W tym roku organizatorzy poszerzają kategorię 1 spojrzenie – dotychczas jedynie fotograficzną – o prace graficzne, rzeźbiarskie i malarskie. 

 

Celem tego konkursu jest tworzenie przestrzeni rejestrującej kreatywne podejście do zjawiska tańca, teatru i ruchu. Ma on charakter otwarty; można do niego zgłaszać prace wcześniej niepublikowane. 

 

Jury przyzna 3 główne nagrody finansowe oraz po trzy honorowe wyróżnienia w każdej z części konkursu – 1 strona (prace literackie), 1 spojrzenie – (prace fotograficzne, graficzne, malarskie i rzeźbiarskie), 180 sekund (prace filmowe). Regulamin przewiduje przyznanie odrębnej Nagrody Publiczności. Wszystkie nagrodzone prace opublikowane zostaną na stronie internetowej Polskiego Teatru Tańca. 

 

Termin nadsyłania prac: 31 października 2020 roku

 

Prace konkursowe oraz wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesyłać na adres: konkurs.ptt@gmail.com

 

Prace literackie i fotograficzne powinny mieć formę elektroniczną. Na prace rzeźbiarskie, malarskie i graficzne organizatorzy czekają w formie dokumentacji zdjęciowej. Utwory audiowizualne powinny być przesłane poprzez przekazanie linku wraz z hasłem dostępu za pośrednictwem Vimeo albo YouTube. 

 

Regulamin 

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o konkursie także na stronie organizatora: http://www.ptt-poznan.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia